WIFI stiprintuvai viešajam bei privačiam paslaugų sektoriui

wifi stiprintuvaiĮvairiose viešose valstybinėse įstaigose bei privačiame sektoriuje nemažai darbuotojų skundžiasi interneto infrastruktūros trūkumais – didelėms įmonėms tai yra didžiulė problema, o taip pat ir mokyklos bei universitetai dažnai svarsto kaip šią bėdą reikėtų išspręsti. Populiariausi interneto tiekėjai Lietuvoje savo privatiems bei verslo klientams siūlo įrangą, kuri yra be specialių priedų. Tai reiškia, kad šie tiekėjai retai kada informuoja savo klientus kaip reikėtų spręsti problemas dėl bevielio interneto ryšio silpnumo. „Mobilektra.eu“ atstovai pastebi, kad ne visiems yra žinomi papildomi priedai – WIFI stiprintuvai bei antenos. Tai yra įranga, kurios dėka bevielio interneto ryšys yra sustiprinamas ir skleidžiamas didesniu spektru nei naudojant standartinę įrangą.

Šiomis priemonėmis mokyklos bei universitetai gali pagerinti interneto skleidimą visoje mokykloje ir už jos ribų. Paprasčiausiai, reikėtų ieškoti tam skirtų priedų, kurie tiktų esamam modemui. Tokios antenos nėra kažkaip sudėtingai prijungiamos ar konfigūruojamos, tuo labiau – nereikia mokėti jokių mėnesinių mokesčių. Mokykloms bei universitetams yra rekomenduojama ieškoti specialių siųstuvų bei antenų, kurios pagerintų interneto signalą bent jau kelių šimtų metrų atstumu. Tiesa, ieškant tokių priedų, būtina kreiptis į konsultantus, nes dažnai pasitaiko kurioziškų nesusipratimų, kai WIFI antenos yra perkamos ne interneto signalo stiprinimui, o būtent priėmimo gerinimui. Mokykloms bei universitetams reikia antenų bei stiprintuvų, kurie skleistų signalą, o ne jį priimtų iš išorinių įrenginių.

Kas liečia privatų sektorių, čia interneto ryšys gali būti stiprinamas analogiškai, tačiau reikėtų pabrėžti, kad tai galioja ne visoms įmonėms. Įprastai WIFI stiprintuvai reikalingi tiems, kurie naudoja nešiojamus bei planšetinius kompiuterius, nes stacionarūs dažniausiai yra sujungiami į privatų tinklą, kuris neskleidžia interneto signalo bevieliu būdu. Būtent toms įmonėms, kurioms yra reikalingas kokybiškas ir greitas bevielio interneto ryšys, siūlytume daugiau pasidomėti apie stiprintuvus bei siųstuvus. Yra speciali įranga, kuri padeda tolygiai paskirstyti interneto greitį kiekvienam interneto signalą priimančiam įrenginiui. Tai bus išties naudinga, nes interneto sparta bus paskirstyta kiekvienam darbuotojui tolygiai, tad dėl kolegų darbo apimties neteks jausti jokių trukdžių. Šią įrangą siūloma įsigyti kiekvienai didesnei bendrovei – kuo didesnis įmonės plotas, tuo platesnė interneto signalo sklaida turėtų būti, kad jūsų įmonės darbuotojai dirbtų be pašalinių trikdžių.