VSS kūrimas ir nuoma kartais būna ir nelabai brangus

puslapiu kurimas

Profesionaliai verslo valdymo sistemas kuriantys specialistai nurodo – kreiptis turėtų tik tie, kurie gali tokios sistemos sukūrimui ar nuomai skirti atitinkamą biudžetą. Verslo valdymo sistemų kūrimas pagal pageidavimus nėra jau tokia pigi paslauga, nes vis dėlto – kiekvienas projektas reikalauja skirtingų žinių, o taip pat prie kai kurių projektų turi dirbti ir keli specialistai ir tai liečia tik programavimą. Yra tokių verslo valdymo sistemų (VSS), kurių kūrimui tenka skirti labai daug laiko, todėl logiška, kad kiekvienas klientas mokės skirtingą kainą. Jeigu jums reikia verslo valdymo sistemos, tai neturėtumėte vargti kreipiantis į mėgėjus, nes ko gero jie jums negalės padėti. Mėgėjiškos paslaugos dažniausiai pasižymi tuo, kad specialistai darbo neatlieka laiku, o kai kurie darbus atlieka ir su klaidomis. Verslo optimizavimas su šiomis sistemomis tikrai vertas investicijų.

 

Verslo valdymo sistemų kūrimas gali būti užsakomas ne tik iš įmonių, bet ir privačių specialistų.

 

Vienas geriausių būdų išvengti milžiniškų išlaidų užsakant VSS – kreiptis į privačius kūrėjus. Trumpai tariant, privatūs VSS kūrėjai yra fiziniai asmenys, kurie būtent vieni atlieka visus darbus. Tai dažniausiai yra savarankiškai programuoti išmokę žmonės arba to išmokę pagal įgytą išsilavinimą/profesiją. Tokie VSS kūrėjai nustato mažesnes kainas, įskaitant nuomą, nes pirmiausia reikėtų atsižvelgti į jų veiklos teisėtumą. Dauguma tokių programuotojų yra įregistravę individualias veiklas, o tai reiškia, kad jiems mokesčių būna gerokai mažiau, todėl jie turi vieną pranašumą prieš įmones – jie gali nustatyti daug mažesnes kainas.

 

Pabrėžtina, kad į privačius kūrėjus verta kreiptis ir dėl to, kad jie paslaugas teikia nebūdami PVM mokėtojais, o tai reiškia, kad prie bendros kainos nėra priskaičiuojamas papildomas 21 procento mokestis, kuris taikomas didžiausios VSS kūrimo ir nuomos paslaugas teikiančiose įmonėse.

 

VVS kūrimas turi būti atliekamas itin atidžiai, todėl prieš tai verta tinkamai pasirinkti specialistus.

 

Jeigu jūs dėl VSS kūrimo ar nuomos kreipsitės į kažkokius neaiškius specialistus, tai nemaža tikimybė, kad tokie asmenys jums darbus atliks su klaidomis. Klaidos reiškia būtent VSS saugumo spragas. Jeigu jie paliks kažkokias klaidas, tai jūsų sistema bus pažeidžiama – ją galės nulaužti programišiai. Tad, rinkdamiesi VSS kūrimo ar nuomos paslaugas siūlančius specialistus, būtinai įvertinkite jų patikimumą.