Vokų įsigijimas verslui. Ką reikia žinoti?

vokaiGalvojate pradėti kažkokį verslą, kuris būtų susijęs su prekyba internetu? Tada jums teks ruoštis siuntinių pristatymui. Bene dažniausiai pasitaikančios išlaidos bus susijusios su pakavimu – jums bus reikalingi vokai siuntiniams arba net gi teks įsigyti ir specialių dėžių, kuriose būtų talpinami didesni užsakymai. Kiekvienoje veikloje yra taikomos šiokios tokios išimtys, nes visgi, ne kiekvienas pardavėjas užsiima tų pačių prekių pardavimu. Siuntinių pristatymui reikia ruoštis iš anksto, o kadangi kalbame apie verslą, jums reikia žinoti ir kelias esmines siuntų pristatymo taisykles.

Jeigu ketinate pardavinėti drabužius, faktas, kad jūs galite pasinaudoti ne vienu privalumu – jums nereikės rūpinti siuntų saugumu, nes tokios prekės nėra smarkiai pažeidžiamos kaip dūžtantys daiktai. Rūbų pristatymui geriausia būtų naudoti didelius vokus, kuriuose būtų talpinami tik vienetiniai rūbai. Tai reiškia, kad tokie vokai bus optimaliausias pasirinkimas tais atvejais, jeigu prekes teks siųsti mažais kiekiais t.y. po vieną drabužį. Paprasčiausiai, vokai neturės saugoti nuo išorinių grėsmių, nes net ir nukritus tokiam pirkiniui, jam žalos nebūtų. Aišku, nereikėtų pamiršti ir to, kad jeigu ketinate siųsti kur kas didesnius kiekius rūbų, jums bus reikalingi ir didesni vokai ar tiesiog specialios dėžės/maišeliai. Didelius kiekius rūbų į mažos talpos vokus dėti nereikėtų, nes paprasčiausiai jie suplyš. Geriausia būtų įsigyti specialius siuntų maišelius. Tiesa, kas liečia didelius siuntinių vokus, nepamirškite, kad pirmiausia ant voko turi būti surašoma visa siuntinio informacija ir tik tada prekė turi būti įdedama į tą voką, nes kitu atveju, jums tiesiog nepavyks aiškiai užrašyti visos reikalingos informacijos – tai bus nepatogu.

Kas liečia kiek labiau dūžtančius daiktus t.y. prekes, savo veikloje turėsite naudoti ir specialias apsaugos priemones – vokus su oro apsauga. Tai yra dažniausias pasirinkimas tokiam verslui, kuriame prekiaujama keramikiniais, stiklo ar kitais daiktais. Papuošalams taip pat tai yra gana geras pasirinkimas.

Visas pakavimo medžiagas siūlytume užsisakyti internetu ir svarbiausia – reikėtų jas užsisakyti dideliais kiekiais, nes nustebsite pamatę kokias nuolaidas jums pasiūlys tiekėjai, jeigu užsisakysite itin dažnai ir už nemažas sumas.

Šaltinis: Vokucentras.lt