Vis daugiau įmonių gamina baldus valgomajam pagal užsakymą

valgomojo baldaiKuriant savo namų erdvę, labai svarbu unikalumas ir saviraiška. Daugelis žmonių šiandien nori, kad jų namuose tvyrantis interjeras būtų ir savotiškas jų asmenybės atspindys. Tai pastebi net psichologai. Be to, modernėjanti visuomenė vis labiau mėgsta skirtingus, originalius daiktus, todėl ir baldai – ne išimtis. Baldininkai pastebi, kad vis dažniau klientai nori užsisakyti tik jiems pagamintus baldus, todėl rinkoje daugėja tokių specialistų, kurie gamina baldus valgomajam ir kitoms namų erdvėms.

 

Kodėl valgomajam?

Galima pagalvoti, kad baldų pagal užsakymą labiausiai reikia įrenginėjant vonią ar miegamąjį. Nes tai erdvės, kurias planuojant labai norisi išlaikyti privatumą. Renkantis miegamojo baldus, labai dažnai skirtingi klientai kelia skirtingus reikalavimus. Dažnas ateina su savo vizija, kurią turi įgyvendinti baldininkas. Tačiau pastebima tendencija, kad vis dažniau tokių užsakymų prašoma ir užsakant valgomojo baldus.

 

Lietuvoje jau keletą metų populiarėja toks namų išplanavimas, kuriame virtuvė sujungta su valgomuoju arba svetaine. Todėl ši erdvė tampa pačia pagrindine gyvenamąją patalpa namuose. Natūralu, kad šeimininkai nori ją įrengti išskirtinai ir jaukiai. Tam dažniausiai prireikia individualiai pagamintų baldų. Paieškojus internete, baldininkų su skelbimu „gaminame baldus pagal užsakymus“, kasmet tik daugėja. Tai reiškia, kad ir rinktis yra iš ko.

 

Kada naudinga užsakyti individualiai?

Dažniausiai įmonių, kurios gamina baldus valgomajam, klientai ieško dviem atvejais. Pirmiausia tuomet, kai nori sukurti išskirtinį interjerą namuose. Valgomasis yra ta erdvė, kurioje galima įrengti tam tikrą namų poilsio oazę. Čia dažniausiai šeima susitinka pusryčiams ir vakarienei, svarbių progų metu čia visi susėda prie šventinio stalo. Todėl baldai šioje erdvėje turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi. Valgomąjį pastaraisiais metais norima įrengti pagal naujausias tendencijas. Dažnai lietuvių namuose pasirenkami modernistinio, skandinaviško, baltiško stiliaus baldai. Jie alsuoja žemiška energija ir solidumu.

 

Kitas atvejis, kuomet gali prireikti baldų pagal užsakymą, yra išskirtinis būsto išplanavimas. Kuomet šeimininkai įsikuria namuose ir pastebi, kad patalpos yra nestandartinių išmatavimų ir formų, prireikia įmonės, kuri gamina baldus valgomajam ir kitoms erdvėms. Dažniausiai individualus užsakymas šiuo atveju – pats geriausias sprendimas. Žinoma, labai svarbi ir dizainerio konsultacija. Pagal užsakymą pagaminti baldai ne tik atitinka Jūsų interjero poreikius, bet ir atrodo proporcingi ir tinkantys net ir nestandartinei erdvei.