Vestuvių planuotojos konsultacija

vestuviu planuotojaPlanuojant vestuves, kažkas patarė, kad geriausia būtų samdyti vestuvių planuotoją, kuri padėtų įgyvendinti visas idėjas? Toks patarimas tikrai gana naudingas, nes net ir Lietuvoje dabar yra nemažai specialistų, galinčių padėti suorganizuoti vestuvių šventę be jokių komplikacijų. Tiesa, ne kiekvienas specialistas yra profesionalus, daug ką lemia jo patirtis bei buvusių klientų atsiliepimai. Reikėtų gerai apžvelgti visus pasiūlymus ir negriebti pirmo pasitaikiusio už mažiausią kainą. Vestuvės yra graži šventė, tad jai reikia ruoštis kruopščiai ir apgalvotai.

Vestuvių planuotoja samdoma keliais tikslais – konsultacijai arba organizavimui. Šios dvi paslaugos skiriasi gerokai ir nekalbame vien tik apie kaina. Konsultaciją gali sudaryti gana nemažas informacijos kiekis. Kitą vertus, jeigu jums stinga pinigų tokiai šventei, tai vienintelė išeitis ko gero būtų viską atlikti patiems, tik su planuotojos patarimais.

Konsultacija dažniausiai yra įkainojama valandiniu tarifu. Jūs gaunate planuotojos laiką, per kurį galite klausti bet ko. Jūs galite teirautis kokius muzikantus rinktis ir aišku, planuotoja per kelias sekundes jums neatsakys, nes pirmiausia jai reikės sužinoti kokia svečių auditoriją dalyvaus jūsų vestuvėse. Verta pabrėžti, kad konsultacijos metu reiktų prašyti išsamių patarimų – kaip rinktis specialistus, kaip ieškoti atsiliepimų apie juos bei aišku, teirautis dėl rekomendacijų, nes planavimo specialistai per savo sukauptą patirtį tikrai yra ne kartą dirbę su vis skirtingais paslaugų teikėjais, apie kuriuos galbūt ir bus susiformavusi nuomonė.

Konsultuodamiesi nepamirškite klausti įprastų klausimų dėl transporto ar vestuvių šventės vietos. Čia labiausiai suinteresuoti turėtumėte būti būtent dėl paslaugų teikėjų pasirinkimo. Klauskite ką planuotoja galėtų rekomenduoti mažų vestuvių šventimui t.y. kokią vietą, taip pat teiraukitės ir apie transporto nuomos paslaugas – kurią bendrovę siūlytu rinktis. Žinoma, nepamirškite, kad planuotojų kaina būna įprasta, tad turite tilpti į nurodomą laiką. Kitą vertus, jūs galite užsisakyti ir vestuvių plano paruošimą. Tai reiškia, kad planuotojai galite papasakoti viską ko trokštate savo vestuvių metu, pateikiate visą svarbiausią informaciją, o tada ji per nurodytą laiką paruošia visą planą su rekomenduojamais paslaugų teikėjais. Tada jums belieka patiems tą planą įgyvendinti.