Vartojimo paskolos nėra taip lengvai išduodamos

vartojimo paskolosLengvų paskolų niekas nedalina – tuo jau gali įsitikinti didžioji dalis vartotojų. Lengvai paskolą gauti gali tik tie, kurie gauna nemažas pajamas. Kiekvienam klientui reikia pirmiau peržiūrėti savo finansus, nes nuo jų priklausys kokį atsakymą dėl kredito pateiks paskolų tiekėjas. Jeigu jūs galvojate, kad kreditoriai paskolas šiuo metu dalina bet kam, vadinasi klystate. Kreditaijums.lt pastebi, kad paskolų išdavimo tvarka yra dar labiau sugriežtėjusi dėl paskutinių vartojimo kredito įstatymo pataisų klientams jau nebėra taip paprasta skolintis tiek internetu, tiek ir visose kitose vietose. Vieną paskolą galbūt gauti nebus sunku, tačiau skolintis sekantį kartą ir jau iš kitos bendrovės – ne itin lengva.

Paskolų gavėjams visada reikia priminti, kad jų skolinimosi galimybės priklauso nuo to kiek jie pajamų per mėnesį gauna. Čia taip pat akcentuoti privaloma tai, kad išlaidos yra sekantis svarbus dalykas. Jeigu iš pajamų atimsite išlaidas ir liks labai maža suma, vadinasi kredito gauti klientas negalės. Tai vadinama – atsakingu skolinimu. Kreditoriai nerizikuos savo pinigais ir kredito tokiam asmeniui nesuteiks. Tuo labiau, kad jiems už tai gali grėsti ir baudos – taip būtų pažeidžiami atsakingo skolinimo principai.

Visiems vartotojams reikia žinoti, kad kreditus išduoti gali tik tos bendrovės, kurios veiklą registravo pagal visus reikalavimus. Tie privatūs skolintojai, kurių taip ieškote skelbimų portaluose, jums paskolos suteikti negali, nes tai būtų vartojimo kredito įstatymo pažeidimas. Kodėl? Paprasčiausiai, įstatymai numato, kad tokius vartojimo kreditus turi galimybę teikti tik juridiniai asmenys, o aiškiau – įmonės. Tad, jeigu jūs bandysite greitą kreditą gauti iš fizinio asmens, tai nenustebkite jeigu jis jus apgaus – jis apskritai neturi teisės skolinti jums pinigų už palūkanas.

Skolindamiesi vartotojai nė nenutuokia, kad dėl tokios procedūros jų kredito reitingas krenta. Tai reiškia, kad kuo daugiau paskolų ir kreditų yra paimama, tuo blogesnis kredito reitingas matomas kreditoriams ir kitiems paslaugų teikėjams. Ateis metas, kai dėl nesaikingo paskolų ėmimo vėliau jums niekas nebenorės skolinti pinigų ar suteikti kažkokių paslaugų išsimokėtinai, nes akivaizdu, kad nemokate elgtis su savo biudžetu.

Šaltinis: Kreditum.lt