Skolinimasis Lietuvoje

skolinimasisFinansavimu besidomintiems asmenims visada reikėtų kruopščiau pasidomėti apie skolinimosi galimybes – Fastcredit.lt pastebi, kad nemaža dalis žmonių skolinasi pinigus nė nežiūrėdami į siūlomą palūkanų normą. Lietuvoje kiekviena kredito įstaiga dažniausiai nustato skirtingas palūkanas, bet blogiausia tai, kad asmenys nesidomi jokiais akcijų pasiūlymais, kurie yra dar naudingesni. Šiuo metu kiekvienam žmogui siūloma prieš tai apžvelgti tiek bankų, tiek ir kitų finansų įstaigų siūlomas paslaugas, tuo labiau – pasiūlymus, nes kiekvienoje vietoje galite rasti vis geresne nuolaidas, padedančia sutaupyti. Jokiu būdu nereikėtų skubėti su paskolų ėmimu, tuo labiau – iš nepažįstamų žmonių ar nežinomų bendrovių.

Lietuvoje atrasti kažkokią bendrovę, kuri galėtų paskolinti pinigų – nėra sunku, tačiau jums reikia kruopščiai apžvelgti to kreditoriaus reputaciją, nes kartais kai kurie asmenys pakliūna ir į sukčių pinkles. Tai reiškia, kad ir skolindamiesi jūs galite patirti nuostolių dėl apgavysčių. Čia dažniausiai yra akcentuojama, kad būtina vengti nežinomų asmenų siūlomų paslaugų. Dažniausiai tuos asmenis nesunku surasti skelbimų portaluose – jie dažniausiai skelbiasi galintys paskolinti pinigų net ir bedarbiams asmenims, kurie negauna jokių pajamų. Toks skolinimas yra neteisėtas, nes tam yra skirtos kliento mokumo vertinimo nuostatos, kuriomis remtis turi kiekvienas kredito teikėjas.

Įprastai sukčius jūs galite nesunkiai identifikuoti, nes jums tereikia tik apie jį pasidomėti. Turint jo rekvizitus, galite ieškoti informacijos. Tai nereiškia, kad suvedus įmonės pavadinimą, ir atradus neigiamų atsiliepimų apie skolų išieškojimus, jums reikia atmesti pasiūlymą. Matote, daug skundų yra nepagrįsti – skolininkai yra nepatenkinti, kad jiems vėluojant grąžinti skolas, yra kreipiamasi į skolų išieškojimo bendroves, todėl jie pateikia tokius skundus. Jums reikia žinoti kad skolos išieškojimas bus vykdomas kiekvienoje bendrovėje kurioje tik besiskolinsite, todėl labai svarbu laiku vykdyti savo įsipareigojimus. Jeigu viską grąžinate laiku – jums jokių problemų nekils.

Norėdami pasiskolinti geriausiomis sąlygomis, jūs turite atidžiai perskaityti kreditoriaus pasiūlymą, nes kartais žmonės praleidžia tam tikrus niuansus ir po to kaltina kredito teikėją dėl informacijos nesuteikimo. Visa svarbiausia informaciją apie siūlomą paskolą yra pateikiama kredito sutartyje.

Šaltinis: skaiciau.lt