Siuntų pristatymas į užsienį

pristatymasTarptautinės siuntos iš Lietuvos gali būti gabenamos už gana mažą kainą, tačiau viskas priklauso nuo to ką ketinate siųsti ir kur ta siunta turi būti pristatyta. Siuntų pristatymas į kitas šalis dabar kainuoja gana nedaug. Kurjerių tarnybos ir privatūs siuntų gabentojai pabrėžia, kad norintiems pasinaudoti krovinių pervežimo į kitas šalis paslaugas, reikėtų detaliau apžvelgti pasiūlymus ir keliamus reikalavimus. Mat, svarbu, kad siuntų turintys atitiktų visus gabentojų reikalavimus, o svarbiausia – siunta turi atitikti teisės aktų reikalavimus.

Kroviniai dažnai yra užlaikomi tam tikrose šalyse, bet taip nutinka dažnai ir tai įprastas reiškinys. Tačiau, kartais siuntos sulaikomos muitinės dėl rimtesnių priežasčių – draudžiamų daiktų gabenimo. Kreipdamiesi į siuntų gabentojus, turite nurodyti ką norite pervežti į kitą šalį. Siuntos/krovinio turinys negali būti susijęs su nelegaliais daiktais. Taip pat reikia atminti, kad kai kurie daiktai yra apmokestinami muitus mokesčiais. Tad, įsidėmėkite, kad sunkiausia bus gabenti alkoholio ir tabako gaminius. Jiems taikomi akcizai bei kiti mokesčiai.

Kaip bebūtų, tarp draudžiamų gabenti daiktų gali pasitaikyti ir tokių, kurie skirti pramogai. Turėkite galvoje, kad muitinėse gali būti sulaikomi į antikvariatą panašūs daiktai. Sulaikymas įprastas dėlto, kad siekiama išsiaiškinti ar toks daiktas nepriklauso kokiam nors muziejui, ar nėra vogtas meno kūrinys ir t.t.

Kaip bebūtų, jeigu ketinate gabenti siuntą į kitą šalį, jums reikėtų pasidomėti kas tą atlikti gali už mažiausią kainą. Kai kurios įmonės, kurios gabena keleivius į kitas šalis, taip pat siūlo ir krovinių pervežimo paslaugas. Trumpai tariant, mikroautobusais gali būti gabenami jūsų paruošti kroviniai. Jie tiesiog pasieks gavėją per gana trumpą laiką. Pabrėžiama, kad ruošiant tokius krovinius, būtina laikytis įstatymų ir vežimo paslaugas siūlančių įmonių nustatytų taisyklių.

Dažniausiai krovinių gabenimo kaina paskaičiuojama atsižvelgus į šalį, kur bus gabenamas krovinys. Taip pat bus atsižvelgiama į krovinio dydį bei svorį. Logiška, kad kuo didesnė ir sunkesnė siunta, tuo daugiau teks mokėti už jos gabenimą. Į kitą šalį didelę siuntą nugabenti galima už gana gerą kainą, tačiau atminkite, kad yra tam tikros taisyklės.