Siuntų gabenimas pigiau

siuntiniaiĮprasta šiuo metu stebėti tendenciją siųstis įvairias prekes internetu iš užsienio šalių – tokiu būdu daug mūsų tautiečių sutaupo gana nemažas sumas. Reikėtų pastebėti, kad kai kurie žmonės nesinaudoja tam tikromis alternatyvomis, kurių dėka būtų galima dar daugiau sutaupyti apiperkant užsienyje. Didžiausia kliūtimi tampa būtent pristatymo bei muito mokesčiai – kai kurie jie yra labai dideli, o kitur – kiek mažesni. Net ir šiuos mokesčius būtų galima apeiti pasinaudojant tam tikromis galimybėmis, o konkrečiau kaip – kalbame šiame straipsnyje.

Daugeliui mūsų šalies gyventojų yra aktualus siuntų pristatymas maršrutu Lietuva – Anglija – Lietuva, tačiau čia svarbiausia pabrėžti tam tikrus pristatymo mokesčius. Nemažai žmonių Lietuvoje užsisako prekes būtent iš minėtos šalies, nes joje elektroninės parduotuvės įvairiomis prekėmis prekiauja daug mažesniais įkainiais. Čia labiausiai norėtume pabrėžti drabužius bei avalynę – perkant Anglijoje, galima sutaupyti vos dvigubai daugiau. Vienintelis niuansas yra tas, kad kai kurios angliškos el. parduotuvės nepristato prekių į kitas šalis t.y. jos nevykdo tarptautinio pristatymo. Ką tada daryti, jeigu norimos kokybiškos prekės taip pigiai nepavyksta įsigyti vien dėl to, kad negyvenate šioje šalyje? Siūlytume pasinaudoti Lietuvoje įsikūrusių pervežėjų paslaugomis. Šiuo metu yra tam tikrų bendrovių, kurios minėtu maršrutu gabena tiek siuntinius, tiek ir perveža keleivius. Svarbiausias privalumas – jie gali jūsų siuntinį priimti Anglijoje. Taip, tokios bendrovės turi registruotus adresus, todėl gali priimti jūsų užsakymą toje šalyje ir pargabenti į Lietuvą. Galutinis mokestis tikrai nebus didelis. Tas pats galioja ir su kitų šalių buveinėmis – turite ieškoti tokių pervežėjų, kurie atlieka tuos pačius priėmimus ir kitose šalyse. Tokiu būdu galėsite įsigyti prekių pigiau net jeigu siuntimas parduotuvėje ir nėra vykdomas į užsienį.

Sutaupyti galite ir todėl, kad minėti pervežėjai gali pasiūlyti kur kas mažesnius gabenimo mokesčius nei pati parduotuvė. Dažnai angliškos parduotuvės pristato prekes nemokamai būtent šalies ribose, o siunčiant į užsienį, paima gana nemažus mokesčius. Vėlgi – pervežėjai jūsų siuntą gali pargabenti pigiau negu naudotumėtės pristatymo galimybe pačioje parduotuvėje. Tiesiog turėtumėte labiau pasidomėti privačių vežėjų pasaugomis.