Pramogos parkuose vasara

su pelenineVasarą pramogų parkuose daug ir įvairių. Smagios veiklos po darbų gali rasti ir jaunimas, ir šeimos su vaikais, ir vyresni žmonės. Išmėginti jėgas ir ištvermę ar stiprinti raumenis miestiečiai gali parkuose sportuodami ant modernių treniruoklių, važinėdami dviračiu, vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis. Parkuose mėgstamos ekstremalios pramogos- karstytis tarp medžių įrengtose laipynėse, kopiama dirbtinėmis uolomis ir miškais važinėjama keturračiais. Rankos ir akies taiklumą galima išmėginti šaudant iš lanko.

Kokios gali būti pramogų su vaikais įdėjos?

Pirmoji įdėja- su vaikais suorganizuoti pažintinę ekskursiją po gimtąjį kraštą. Galima apsilankyti pilyse, pasigrožėti jų apylinkėmis, paskanauti vietinės virtuvės patiekalų ir tiesiog smagiai pailsėti visiems  drauge.

Antroji įdėja- žygis  su palapinėmis. Tokia iškylą galima surengti nebūtinai toli, pavyzdžiui, nuosavo namo ar sodybos kieme. Dar smagiau, jeigu čia pastatysite palapinę. Tai  bus įdomi vasaros pramoga ne tik patiems mažiausiems, bet ir didesniems vaikams.

Trečioji įdėja- vandens parkas, jei lauke lyja šiais malonumais galima pasimėgauti ir patalpoje. Vandens parkuose yra specialios vietos vaikams, kuriose jie pliuškensis su malonumu.

Iš ko  galime susidaryti pirmąjį įspūdį apie miestą?

Iš mažosios architektūros galima susidaryti pirmąjį įspūdį apie to miesto valdžią, gyventojus ir požiūrį į supančią aplinką. Apie šiukšlių dėžę su pelenine pagalvojame tik tada, kai jos prireikia. Ši mažosios  architektūros detalė labai daug pasako apie miesto požiūrį į aplinkos estetiką, turistus, gyventojus, kiemsargius ir mokesčių mokėtojų pinigus. Organizuotam renginyje lauke- labai naudingos gali būti cigarėtės pavidalo įsmeigiamos bei pastatomos peleninės. Tokias pelenines visi lengvai pastebės ir akimirksniu supras jų paskirtį.