PokerTracker 4 Zoom Hudas

PokerTracker 4 Zoom HudasNorint sėkmingai žaisti pokerį, vien sėkmės nepakanka – čia didžiąją dalį tikslų leidžia pasiekti būtent strategijos sudarymas, taisyklių laikymasis, psichologinis pasiruošimas bei pagalbinės pokerio programos. Pastarosios programos yra naudingos tuo, kad jos padeda supaprastinti visą strategijos planavimą. Programos leidžia greičiau atlikti tam tikrą analizę, nes jos kaupia duomenis, ir vartotojui norimu metu išveda į ekraną. Lieka tik padaryti išvadas apie savo žaidimą. Bene geriausia programa yra „PokerTracker 4 Zoom Hudas“. Ją naudoti nedraudžia nei vienas pokerio kambarys. Su šia programa galima greičiau atlikti visą analizę, nes funkcijų gausa leidžia viską atlikti paprasčiau.

Pokerio programas jūs galite naudoti tol, kol jos nėra kažkokios kenkėjiškos. Tai reiškia, kad visos programos turi būti legalios. Negalima naudoti sukčiavimui skirtos programinės įrangos, nes ne tik kad negausite savo išmokėjimų, bet galite dar ir prisivirti košės. Sukčiai yra sučiumpami itin greitai, todėl siūlytume net nevargti. Tuo labiau, kad sukčiavimui skirtų programų jūs ko gero ir nerasite – jas sunku sukruti, o ir turintys jomis nelabai dalinasi. Minėta programa yra visiškai legali ir ji nėra skirta sukčiavimui – ji naudojama siekiant gauti visą reikalingą statistiką bei informaciją žaidimo metu. Ji išveda tikimybes, rodo statistiką ne tik jūsų, bet ir jūsų priešininkų.

Norint patobulėti pokeryje, jums nepakaks vien tik šios programos, nes nuolatos turėsite analizuoti savo žaidimą, jog ateityje galėtumėte daryti išvadas apie savo klaidas. Ta programa leidžia matyti kokie jūsų žingsniai yra labiausiai nepasitvirtinantys. Ji parodys kokios kortos dažniausiai lemia pralaimėjimą. Būtina pabrėžti, kad ne visada ir tos programos rodo teisingą informaciją – kartais turėsite surizikuoti ir nusižengti savo taisyklėmis. Aišku, tai daryti reikėtų tada, kai yra aiškūs signalai, kuomet priešininkas blefuoja. Reikėtų akcentuoti ir tai, kad pagalbinės programos ne visada bus nemokamos. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo  – vienos leidžia naudotis nemokama versija, o kitos – turi ir kur kas naudingesnes funkcijas, kurios jau būna apmokestintos. Visada reikia tinkamai rinktis ir pagalbinę programą, nes nuo to priklausys kaip greitai atliksite savo žaidimo analizę.