Plaukimas baidarėmis – geriausia pramoga vasarai

plaukimas baidaremisBaigiantis žiemai, jau nekantraujate kada baigsis ir pavasaris? Ruošiate atostogų planą, bet nežinote kokias pramogas rinktis? Nemaža dalis mūsų tautiečių renkasi atostogavimą užsienio kurortuose, tačiau reikėtų žinoti, kad ir Lietuvoje yra gausus pramogų pasirinkimas. Vienas populiariausių – plaukimas baidarėmis. Tai yra itin smagi pramoga, tuo labiau, kad šiuo pasirinkimu puikiau pažinsite ir Lietuvos gamtą. Ką turėtumėte žinoti apie šį pasiplaukiojimą ir nuomos paslaugų užsakymą?

Baidarių nuomos paslaugos yra labai populiarios ir pats bumas prasideda jau žiemai einant į pabaigą. Žinoma, jas nebūtų sunku išsinuomoti ir vidurvasarį – vietų tikrai atsiras, nes baidarių nuomotojų yra daug. Šios pramogos yra itin aktyvios prie didžiausių Lietuvos ežerų bei upių – kuo ilgesnis pasiplaukiojimas, tuo daugiau įspūdžių patiriama. Baidarių nuomos paslaugos gali būti užsakomos tiek internetu, tiek ir skambinant telefonu.

Internete tiesiog turite susirast bendrovę ar privačius asmenis, kurie jums išnuomotų baidares norimam laikotarpiui. Tai padaryti galite apsilankę šių nuomotojų svetainėse. Jas rasite per paieškos sistemas, įvesdami tokius raktinius žodžius kaip „baidarių nuoma“ ar plaukimas baidarėmis“. Jūs gausite baidares nuomojančių asmenų interneto svetaines, kuriose ir bus surašyta visa reikalinga informacija.

Pasirinkę patraukliausią nuomotoją, būtinai apžvelkite jo pasiūlymus ir pasitikrinkite ar jis gali išnuomoti baidares, kuriomis galėtumėte naudotis prie konkretaus vandens telkinio – kai kurie nuomotojai kelia tam tikrus apribojimus. Pasidomėję kainomis, ir nusprendę užsisakyti baidarių nuomos paslaugas, nedelsiant susisiekite – pasiteiraukite ar norimai dienai jos nėra rezervuotos kitiems žmonėms. Jeigu grafike bus matoma laisva vieta, rezervuokite iš karto – nežinote ar galbūt kažkas netrukus taip pat norės jas išsinuomoti tai pačiai dienai. Rezervacija yra standartinė – sumokate nurodytą sumą, o jeigu norimą dieną nepasinaudojate nuoma, tai rezervacijos mokestis lieka nuomotojui.

Pats užsakymas paprastas – susisiekiate internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais t.y. elektroniniu paštu arba telefonu. Taip pat reikėtų žinoti, kad plaukiant baidarėmis būtina naudoti visas saugumo priemones, tad jeigu jų neturite, pasiteiraukite ar nuomotojas neturėtų jų paskolinti ar išnuomoti – dažniausiai gelbėjimosi liemenės ir kiti priedai būna jau įskaičiuoti į nuomos kainą, o pas kai kuriuos šias apsaugos priemones reikia išsinuomoti atskirai.