Pigesnė elektra įmonei – realybė

Turint įmonę tenka atlikti įvairiausius uždavinius. Aktualu efektyviai dėliotis išlaidas, bet ar tai netaps dar didesnio komplikuotumo priežastimi? Viena iš išlaidų sričių yra elektros energijos sąskaitos. Situacija domimės apsilankę elektrum.lt – UAB „Elektrum Lietuva“ interneto svetainėje.

UAB „Elektrum Lietuva“ – nepriklausomas elektros energijos tiekėjas. Tai mažesnių išlaidų galimybė neaukojant kokybės (tiksliau, elektros tiekimo sklandumo). Džiugina, kad galima sutaupyti, kad yra aliuzijų į didesnį pelną. Tačiau įmonėje tiek darbo… Ar papildomos sutartys dar labiau neapkraus? Ar chaosas versle nepadidės?

Ne.

elektros tarifasKadangi UAB „Elektrum Lietuva“ teigia, kad prisijungti labai paprastai, domimės toliau. Pasirodo, kad prisijungti galima tiesiog internetu, o užtrunkama vos kelias minutes. Cituojame aktualią informaciją: Tereikia pasirinkti Jūsų bendrovei tinkamiausią produktą, pasirašyti elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartį ir pasirinkti mažesnes kainas. Visu kitu pasirūpinsime mes! Sutikite, tikrai nekomplikuota.

Pigesnė elektra įmonei yra realybė, nes elektros energija pasirinkus nepriklausomą tiekėją gaunama mažesne kaina. Priimtinesnė kaina – džiaugsmas kiekvienam vartotojui. Tai džiuginantis variantas tiek pirmus žingsnius einančiam verslui, tiek didžiulei kompanijai, kuri metų metus stengiasi užtikrinti savo produktų ar paslaugų kokybę.

Kur ieškoti aktualios informacijos?

Kartais atrodo, kad aktuali informacija kone specialiai išmėtyta po skirtingus portalus. Kaip yra šiuo atveju? UAB „Elektrum Lietuva“ svetainėje internautai nesunkiai randa tai, kas aktualu. Laisvai prieinami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus. O jei svarbu išsiaiškinti dar kokį niuansą, tiesiog susisiekite nurodytais kontaktais – telefonu, el. paštu. Taip pat galite užpildyti užklausą. Rinkitės patogiausią susisiekimo būdą.

Kiek sutaupysiu?

Jums neabejotinai svarbu, kiek su UAB „Elektrum Lietuva“ įmanoma sutaupyti. Naudingas įrankis – sutaupymo skaičiuoklė. Pabandykim. Jei įrašome, kad per mėnesį elektros sąnaudos siekia 500 kW/h, tai sužinome, kad per metus sutaupytume 26 Eur. O jei 5000 kW/h? Pavyktų sutaupyti 260 Eur per metus. Galima skaičiuoti ir kitaip. Jeigu mėnesio sąskaita už elektrą yra 1000 Eur, per metus atliktų 359 Eur.

Pabuvojus tarp skaičių suprantama, kad UAB „Elektrum Lietuva“ siūlo išties efektyvius sprendimus. Pigesnė elektra įmonei – realybė. Sutartį pasirašančios įmonės neapsikrauna papildomais sudėtingais uždaviniais, kadangi sistema yra apgalvota ir orientuota į vartotojų patogumą.