Paskolų refinansavimas yra skirtas atsakingam skolų mažinimui

paskolu refinansavimasDidelės skolos kaip reikiant apsunkino padėtį? Norite kuo greičiau jomis atsikratyti? Paskolų refinansavimas turbūt bus vienintelė efektyvi priemonė skolų mažinimui. Sukantiems galvą kaip būtų galima greitai sumažinti skolas bent kažkiek, tiesiog reikėtų plačiau pasidomėti kuo naudinga ši paslauga. Refinansavimui skirtos paskolos yra naudingos tuo, kad jomis padengiamos senesnės skolos. Geriausia tai, kad padengimo metu, įsipareigojimų suma sumažėja, nes sumažėja ir mokėtinų palūkanų sumos. Aišku, paskolų refinansavimas prieinamas ne visiems asmenims. Kaip ir greitieji kreditai, taip ir refinansavimas – reikalauja tam tikrų sąlygų atitikimo.

Dabar paskolų refinansavimas pasitelkiamas net ir ypač didelių sumų padengimui. Trumpa tariant, tai yra kreditas, kurios pagrindinė paskirtis yra padengti senus įsipareigojimus. Tokia paskola suteikiama būtent skolų padengimui, o ne vartojimo poreikių tenkinimui. Kalbant apie reikalavimus, čia taikomi specialūs kriterijai, kuriuos būtina atitikti visiems. Tie kriterijai yra labai panašūs į sąlygas, kurios nurodytos mokumo vertinimo nuostatuose.

Kiekvienas asmuo, kuris galvoja apie refinansavimui skirtą kreditą, turi suprasti, kad nemokūs asmenys šia paslauga pasinaudoti negali. Tai galioja ir vartojimo kredito ieškantiems asmenims. Tie žmonės, kurių skolos jau yra vėluotinos, yra įtraukti į skolininku duomenų bazes. Ten esantys asmenys apskritai negali nei skolintis, nei pirkti išsimokėtinai kažkokias prekes ar paslaugas. Tiesiog kreditoriai tokiems žmonėms nenori suteikti jokių paslaugų, nes atsiranda didžiulė rizika.

Jeigu jus domina paskolų refinansavimas, turite suvokti, kad būtina gauti stabilias ir pakankamas pajamas. Jos turi būti tokio dydžio, jog po refinansavimo vis dar galėtumėte mokėti įmokas. Jūsų pajamų suma, kuri skiriama skolų padengimui kas mėnesį, negali būti viršijanti 40 procentų bendrų pajamų ribą. Kadangi daugelis asmenų tokią ribą pasiekia labai lengvai, refinansavimo atveju ta riba netgi gali sumažėti.

Paskolų refinansavimas pasižymi tuo, kad po jo sumažėja įmokų suma, atsikratoma senų skolų. Ta suma sumažėja dėl to, kad taikomos mažesnės palūkanos bei ilgesnis įmokų mokėjimo grafikas. Tad, jeigu norite sumažinti mėnesio įmokų sumą už visas skolas, vadinasi paskolų refinansavimas jums tikrai turėtų būti labai naudingas.

Atnaijinta 2019 m.

Greitųjų kreditų refinansavimas skirtas tiems, kurie nori sumažinti įmokas

Ši paslauga paaiškinama tuo, kad visi turimi įsipareigojimai yra sujungiami į vieną bendrą. Refinansavimo paskola padengia turimus įsipareigojimus ir galiausiai kas mėnesį mokama viena įmoka. Aišku, ar jūs galėsite pasinaudoti tuo – nežinoma.

Tam, kad suprastumėte ar refinansavimas jums galimas, turite pažvelgti į savo ekonominę padėtį ir tuo pačių įvertinti savo finansinę reputaciją. Nuo šių dalykų priklausys ar kuris nors kreditorius imsis finansuoti jūsų įsipareigojimus.

Greitųjų kreditų refinansavimas veikia labai panašiai kaip ir įprastų vartojimo kreditų ėmimas. Tokia paskola išduodama tik po tam tikrų procesų. Tai yra kredito istorijos, pajamų bei išlaidų analizė bei kreditingumo įvertinimas.

Kredito istorijos patikrinimas bus neišvengiamas. Įstatymai pabrėžia, kad visi paskolų teikėjai, kurie ruošiasi išduoti vartojimo paskolą, turi įvertinti asmens kredito istoriją. Jeigu ji yra su labai daug neigiamų įrašų apie nesėkmingus ankstesnius įsipareigojimus, tuomet vargu ar paskolą gausite.

Turite žinoti, kad greitųjų kreditų refinansavimas yra tas pats kas vartojimo paskola. Skirtumas tas, kad refinansavimas neleidžia jums gauti pinigų asmeniškai. Jūs gaunate sumą ne tiesiogiai – kreditoriai sumoka jūsų skola, kad vėliau jūs būtumėte skolingi būtent jiems.

Tiesa, vertinant kreditingumą ir pajamų bei išlaidų santykį, viskas vyksta šiek tiek kitaip. Jeigu jūsų kredito istorija švari, tuomet bus skaičiuojama kokią pajamų dalį skirsite po refinansavimo.

Tikslų atsakymą dėl kreditų refinansavimo sužinosite vos per keliolika minučių. Kreditorius paskaičiuos ar po refinansavimo jūsų bendri įsipareigojimai nepažeis 40 procentų pajamų taisyklės. Tai yra labai svarbu. Aišku, ši taisyklė gali turėti išimtį.

Išimtis dėl pajamų sumos ir įsipareigojimų santykio taikoma tuomet, kai pajamos yra labai didelės. Pavyzdžiui, tai liečia kelis tūkstančius eurų per mėnesį gaunančius asmenis.

Greitųjų kreditų refinansavimas, kaip ir kitos paskolos, turi būti išduodamos pagal tam tikras taisykles.