Paskolos dirbantiems užsienyje irgi išduodamos

paskolos dirbantiems uzsienyjeJeigu svarstote ar kreditoriai Lietuvoje suteikia paskolas emigrantams, tai pirmiausia turėtumėte pasidomėti kaip jie vertina mokumą. Paskolos dirbantiems užsienyje gali būti išduodamos tik retais atvejais, tačiau jeigu esate sąžiningi ir mokūs, tai didelė tikimybė, kad joks kreditorius neatsisakys jums suteikti kredito. Dabar daugelis žmonių bando skolintis iš internetinių kreditorių, tačiau įstatymai šiuo metu neleidžia skolinti pinigų tiems, kurie tik to užsimano neturėdami galimybės tų skolų grąžinti. Kreditorių veikla jau nebėra tokia laisva t.y. kredito bendrovės nebegali elgtis taip kaip anksčiau, jos privalo laikytis įstatymų bei kreditingumo vertinimo reikalavimų. Tie reikalavimai neretai kelia susirūpinimą kredito bendrovėms, nes būtent jos sumažina jų klientų ratą. Atkrenta daug žmonių, kuriems paskolos išduoti negalima.

Mokumo vertinimas pasižymi tuo, jog jo metu nustatoma ar asmuo gali skolintis ar ne. Ši procedūra įprastai trunka vos kelias minutes, nes dabar populiariausios ar net visos bendrovės turi automatizuotas sistemas, kurios automatiniu būdu nustato ar asmenys turi pajamų ar ne. Ką tos sistemos nustato apskritai? Pirmiausia, jos gauna duomenis iš įvairių institucijų. Jos gauna informaciją apie asmens tvarių pajamų sumą. Tą sumą nustato SODRA. Galite pastebėti, jog pateikus registracijos formą ir sutikus su duomenų tvarkymu, kredito bendrovė pateikia sumą, kurią ji mato SODROS duomenų bazėje. Tad ir patys galite matyti kokias tvarias pajamas jūs gaunate. Taip pat šios sistemos gauna informaciją ir iš skolų administravimo informacinės sistemos. Toje sistemoje kaupiami kiti – ypač aktualūs duomenis apie klientus.

Paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos tais atvejais, jeigu nėra pateikiamas deklaravimas iš Lietuvos arba jeigu asmuo užsienyje dirba ne visuomet. Jeigu asmuo registruotas kažkur Lietuvoje, bet reguliariai vyksta į užsienį dirbti, tai didelė tikimybė, kad kiekviena bendrovė galėtų išduoti paskolą iki tam tikros ribos. Nesvarbu kokia valiuta gaunate pajamas –jos vis tiek konvertuojamos į eurus. Ypač svarbu paminėti, kad gaunant tvarias pajams iš užsienio, neretai SODRA tokių duomenų negauna, todėl kreditoriai gali matyti, jog jūs tvarių pajamų neturite – tada siūloma kreiptis į kredito bendrovę ir rankiniu būdu pateikti dokumentus, kurie įrodo jūsų pajamų kilmę.