Nurodoma kam šiuo metu greiti kreditai neišduodami

greiti kreditaiMažiausių palūkanų ieškantys vartotojai turi žinoti, kad greiti kreditai reikalauja atsakomybės, todėl norintiems pasiskolinti pinigų pirmiausia siūloma įvertinti savo finansines galimybes. Pinigus skolinančios kredito įstaigos dabar kaip tik griežčiau vertina asmenų kreditingumą. Jos netgi pačios įvertina asmens tinkamumą paskolos gavimui. Tai reiškia, kad jeigu jūs patys atsakingai neįvertinsite savo padėties, tai už jus tai padarys kredito bendrovė, nes tai yra jos pareiga. Kiekviena kredito įstaiga nuo šiol turi apskaičiuoti ar asmuo turės tinkamą pajamų sumą, jog jis galėtų ne tik dengti naujos paskolos įmokas, bet ir vykdyti ankstesnius įsipareigojimus kitiems paslaugų teikėjams.

Greiti kreditai nėra išduodami neatsakingai, nes bendrovės kitu atveju sulaukia baudos.

Tiems, kuriems atrodo, jog dėl kažkokių nežinomų aplinkybių kredito įstaiga galbūt padarys išimtį, tiesiog labai klysta. Tokias išimtis darančios bendrovės sulaukia priežiūros institucijos dėmesio, o tai reiškia, kad už aplaidų kreditingumo vertinimą jos yra baudžiamos. Norint gauti greitą kreditą, tiesiog reikia būti mokiu asmeniu, kuris kiekvieną mėnesį gautų reikiamą pajamų sumą. Jeigu jūsų mėnesio tvarių pajamų suma bus per menka įsipareigojimų vykdymui, tai po kreditingumo patikrinimo kredito bendrovė pateiks neigiamą atsakymą.

Dabar greiti kreditai neišduodami tiems asmenims, kurių finansinė padėtis yra prasta. Paskolas teikiantys kreditoriai turi kruopščiai įvertinti besiskolinančios asmens ekonominę padėtį. Esant kažkokiems neaiškumas, būtinas ir duomenų tikslinimas. Paprasčiausiai, greitieji kreditai gali būti išduodami tik tuo atveju, jeigu kredito įstaiga mato, jog asmuo tikrai galės sumokėti nustatyto dydžio paskolos įmokas kiekvieną mėnesį.

Visi greiti kreditai dabar siūlomi tik tiems, kurie nėra įtraukti į skolininkų sąrašus.

Nors mokumo vertinimo nuostatuose nėra jokio draudimo skolinti pinigus prasiskolinusiems asmenims, kredito įstaigos pačios imasi atsargumo priemonių ir vengia turėti reikalų su tais, kurie kitiems paslaugų teikėjams ar kreditoriams negrąžina skolų. Net jeigu asmens pajamos yra pakankamos, bet jis tiesiog šiaip nemoka įmokų, tai jis jokioje kredito bendrovėje negalės gauti vartojimo paskolos. Tai liečia tuos asmenis, kurie yra įrašyti į specialius viešus skolininkų sąrašus.