Nelegalias pajamas gaunantys asmenys sulaukė dėmesio

paskolosJuridiniai asmenys jau nebėra vieninteliai, kurie privalės teikti informaciją mokesčių inspekcijai apie fizinių asmenų gaunamas pajamas. Tai reiškia, kad ne vien įmonės privalės siųsti informaciją – bankai bus įpareigoti atskleisti fizinių asmenų banko sąskaitose esančius pinigų likučius. Žinoma, daugeliui tai gali pasirodyti tarsi gąsdinanti ir sunerimti priverčianti informacija, bet VMI atstovai patikina, kad paprastiems fiziniams asmenims, kurie gauna pajamas teisėtais būdais, nerimauti tiesiog nėra reikalo, nes jiems jokie mokestiniai tyrimai nebus atliekami. Pasirodžius informacijai, kad kiekvienas asmuo bus tikrinamas, VMI pabrėžia, kad to tikrai nebus – tikrinimas bus atliekamas tik tokiais atvejais, jeigu iš turimų duomenų bus galima spręsti, jog pajamos yra gaunamos galbūt nelegaliais būdais.

Mokesčių mokėjimo tvarka yra aiškiai apibrėžiama, todėl tie, kurie vengia juos mokėti, turėtų labiausiai baimintis, nes dabar VMI patikrinimus atliks lengviau. Kas liečia įprastų paslaugų užsakymą, prekių įsigijimą, tai čia taip pat nereikia dėl kažko nerimauti, nes viskas bus matoma ir be reikalo asmenys nebus trukdomi. Reikia pabrėžti, kad ir taip VMI gauna nemažą informacijos kiekį, kuris pateikiamas deklaracijų pildymo metu, todėl žinojimas kokias pajamas turi asmenys, tik palengvins VMI darbą bandant kovoti su šešėliu.

Kalbant apie pajamas, baimintis turėtų tik tie asmenys, kurie iki šiol veikė nelegaliai. Mokesčių inspekcijai bus gerokai lengviau susekti asmenų veiklas, kuriomis buvo uždirbami pinigai ir nuo jų nesumokėti mokesčiai.

Jeigu jūs galvojate, kad paėmus paskolą, jūs sulauksite VMI patikrinimo, vadinasi jūs esate suklaidinti, nes to nebus. VMI mato visą informaciją, kurią pateikia juridiniai asmenys, todėl deklaracijų pateikimo metu bus matoma, kad jūs gavote kažkokią paskolą. Tai liečia ir grietuosius kreditus. Paprasčiausiai, dabar yra kilęs sąmyšis, nes visuomenė yra suklaidinta, todėl siūlome labiau pasidomėti VMI skelbiamais pranešimais – juose yra išdėstoma visa svarbi informacija, kuri patvirtina, kad iki šiol sąžiningai pajamas gaunantys asmenys gali gyventi ramiai kaip gyveno iki šiol – jų niekas be jokios priežasties nekvies atvykti į skyrių ir aiškintis dėl kažkokių smulkių prekių įsigijimo.

Šaltinis: http://kredittkortet24.com/8-info/52-kredittkort-for-norway-reds