Nebrangūs rekuperatoriai jūsų gyvenamajam būstui

Kiekvienas gyvenamasis būstas yra skirtingas. Skiriasi jo statybos metai, atlikto kosmetinio remonto kokybė, renovacijos metu naudotos medžiagos ir pritaikyti sprendimai. Yra labai daug skirtingų veiksnių, kurie turi tiesioginės įtakos gyvenamajame būste gyvenančių žmonių gyvenimo kokybei, o bene svarbiausias veiksnys yra gyvenamosiose patalpose vyraujantis oras – jo tinkama temperatūra ir švarus bei standartus atitinkantis drėgmės lygis. Taigi, jei jūsų gyvenamojo būsto vėdinimo sistema yra atgyvenusi ir jūs nė nežinote, kokie sprendimai buvo pritaikyti ją įrengiant, tikėtina, kad jūsų gyvenimo kokybė yra prastesnė, o oras, kuriuo kasdien kvėpuojate yra pakankamai prastas. Tokiu atveju jums gali pagelbėti nebrangūs rekuperatoriai, kuriuos šiomis dienomis įsigyti yra daugiau nei paprasta.

RekuperatoriaiRekuperatoriaus pagalba jūs ne tik išvalysite savo patalpų orą ir paversite jį tinkamu gyventi, tačiau taip pat sumažinsite ir jūsų būstui tenkančias šildymo sąnaudas. Pats rekuperatorius yra pakankamai mažas technologinis įrenginys, kurį galima pritaikyti bene bet kuriame būste (žinoma, rekuperatoriai yra naudojami ir negyvenamose patalpose, kuriose svarbu palaikyti tinkamas oro sąlygas). Kitais žodžiai tariant, tai yra efektyvi ir šiuolaikiška patalpų vėdinimo sistema, kuri taip pat siūlo ir šilumos grąžinimą. Tai reiškia, kad tokiu būdu gerokai sumažėja prarandamos šilumos kiekis ir išvengiama didesnių šildymo išlaidų. Visa tai gyvenant mūsų krašte yra ypač svarbu – nepamirštant, kad šildymo sezonas Lietuvoje trunka bene pusę metų.

Naudojant rekuperatorių, iš mūsų gyvenamųjų patalpų pašalintas oras yra pakeičiamas šviežiu oru, kuris atkeliauja iš lauko. Žinoma, atkeliaujantis oras yra perfiltruojamas ir sušildomas (arba atvėsinamas). Be to, jis taip pat ir nusausinamas, todėl į gyvenamąjį būstą iš lauko patenkantis oras pasižymi reikiamu drėgmės lygiu (oras būna nei per sausas, nei per drėgnas).

Taigi, jei toks sprendimas jus sudomino, nebrangūs rekuperatoriai gali būti labai lengvai randami naudojantis internetu, pvz., apsilankius http://industek.lt/rekuperatoriai puslapyje. Tuo tarpu, jei jums kils papildomų klausimų, į kuriuos nerasite atsakymų, tiesiogiai susisiekite su pasirinktais specialistais. Jie su malonumu padės atsakyti į visus klausimus ir palengvins jūsų apsisprendimą, renkantis rekuperatorių savo būstui.