Nauji butai Vilniuje

nauji butai vilniujeDomina nauji butai Vilniuje? Galvojate pagaliau skirti lėšų nuosavo būsto įsigijimui? Sostinėje nekilnojamo turto kainos yra kiek aukštesnės nei kituose miestuose ir nereikėtų dėl to stebėtis, nes yra daug faktorių, kurie lemia kainos šuolius. Kiekvienas planuojantis įsigyti būstą, turi žinoti, kad butų kainos yra įvertinamos būtent specialistų – jie turi pakankamą žinių bagažą, jog galėtų nustatyti realią butų vertę. Jeigu jus domina sostinė, tai norėtume apibendrinti kaip čia reikėtų įsivaizduoti nekilnojamojo turto įvertinimo metodiką – nes nuo kiekvieno miesto ji skiriasi keliais aspektais.

Turbūt suprantate, kad Vilnius nėra kažkoks Lietuvos kurortas? Pavyzdžiui, Palangoje, Nidoje, Druskininkuose ar kituose kurorto statusą turinčiuose miestuose butą ar namą įsigyti būtų tikrai sunku, nes čia kainos tikrai nėra menkos ir net gi galbūt aukščiausios Lietuvoje. Kas liečia Vilnių, tai čia kainos yra nustatomos įprastai, kaip ir kituose miestuose. Žinoma, Vilnius yra didmiestis, todėl čia nemažą įtaką vertei daro būtent rajonai bei susisiekimas.

Jeigu galvojate įsigyti butą Vilniaus senamiestyje, tai turite suprasti – kaina nebus maža. Kaip ir kiekviename mieste, kiekvienas senamiestis pasižymi tuo, kad čia yra nemažai kavinių, barų, restoranų ar kitų vietų, kuriose galima gerai praleisti laiką. Tai reiškia, kad šalia esančios pramogos pakelia butų kainas kaip reikiant. Tai galioja ir tais atvejais, jeigu norite butą nuomotis – senamiesčiuose jie yra brangiausi.

Kas liečia kitus kriterijus, tai net ir Vilniuje yra tokių rajonų, kur susisiekimo galimybės yra labai menkos. Tam tikruose rajonuose, kurie yra atokiau nuo centro, yra sunku pamatyti itin dažnai važiuojančius autobusus ar mikroautobusus, o ką jau kalbėti apie taksi paslaugas – už ilgą kelią ir sumokėsite labai daug. Trumpai tariant, kiek atokiau nuo miesto centro esantys butai kainuoja pigiau, o jeigu ir susisiekimas yra prastas, tai be jokios abejonės galite kaina mušti į apačią.

Nauji butai Vilniuje yra gana brangoki ir taip yra kiekviename mieste – faktas, kad naujame bute ilgą laiką neteks rūpintis remontu, todėl tokių butų kainos yra nemažos.