Nauji butai Vilniuje, kiek jie kainuoja?

Vis dažniau galima išgirsti, jog sostinėje būstai įperkami tikrai ne kiekvienam. Tačiau tai tikrai nesustabdo naujakurių, kurie nuolat kuriasi šiame mieste. Todėl tikrai nebūtų galima sakyti, jog naujos statybos butai Vilniuje kainuoja ypatingai daug arba sunkiai įperkami. Aišku, galutinė suma, priklausomai nuo pasirinkimo, gali skirtis netgi kelis kartus. Ir tam įtakos turės du pagrindiniai aspektai. Pirmiausia, tai būsto vieta. Tačiau ne mažiau svarbu bus ir jo pačio ypatybės, pavyzdžiui, plotas ar įrengimas. Tačiau svajojant apie nuosavus namus reikėtų būti pasiruošus investuoti bent šimtą tūkstančių Eurų. Kadangi nuo maždaug tiek prasideda naujų būstų kainos.

Kodėl nereikėtų delsti?

Nekilnojamojo turto pirkimas yra pakankamai atsakingas žingsnis. Ir visai nesvarbu ar tai būtų pirmieji nuosavi namai, ar būstas investicijai. Kadangi bet kuriuo atveju tam prireiks gana nemažos sumos pinigų. Todėl naujos statybos butai Vilniuje pakankamai dažnai perkami ir pasinaudojant bankų paskolomis. Tačiau šiomis dienomis pastebima ir dar viena labai ryški tendencija. Vis dažniau nauji butai Vilniuje įsigyjami dar tuomet, kai nėra baigtos jų statybos. Aišku, kai kam toks variantas gali skambėti pakankamai neįprastai. Tačiau tik taip galima užsitikrinti norimą būstą, kurių paklausa šiuo metu tikrai didelė. Ir būtent dėl šios priežasties išsirinkus norimus namus tikrai nereikėtų delsti ar laukti. Kadangi pakankamai greitai jie gali būti rezervuoti. Net jeigu pats daugiabutis dar ir nėra pastatytas.

Patikima investicija – naujos statybos butai Vilniuje

Paskutiniu metu pinigų nuvertėjimas kaip niekuomet spartus. Todėl natūralu, jog žmonės žvalgosi bei ieško variantų kaip būtų galima juos apsaugoti nuo infliacijos. Ir daugelis vienareikšmiškai sutinka, jog patikimiausias bei pats saugiausias variantas yra nekilnojamas turtas. Tačiau prieš jį perkant vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, ar toks būstas išlaikys savo paklausą ir ateityje. Ir būtent šioje vietoje išsiskiria nauji butai Vilniuje, kurie savo vertę gali auginti sparčiausiai. Lygiai taip pat sostinėje būstą bus pakankamai nesudėtinga ir išnuomoti, kas garantuos pastovias pajamas.