Mažos vonios: viskas, ką jums reikia žinoti

Esu tikra, kad jau esate girdėję apie mažas vonias, bet ar žinote, kas jos yra?

Mažoji vonia – tai nedidelio dydžio vonios kambarys, kurį galima rasti daugelyje namų. Jos dažnai naudojamos svečiams arba mažiems vaikams

Šiame tinklaraščio įraše papasakosiu apie viską, ką reikia žinoti apie mažąsias vonias!

Mažoji vonia – tai nedidelis vonios kambarys, kurį galima rasti daugelyje namų. Jos dažnai naudojamos svečiams arba mažiems vaikams

Šiame tinklaraščio įraše papasakosiu viską, ką reikia žinoti apie mažąsias vonias!

Pradėkime nuo kelių svarbių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš projektuojant mažą vonią: dydžio ir išplanavimo. Jei erdvė nebus pakankamai didelė, nebus svarbu, kaip gerai ji suprojektuota ar įrengta, nes niekas negalės ja patogiai naudotis. Remontuodami esamą namą su mažu vonios kambariu, įsitikinkite, kad ten, kur būtų sienos, nevedžioja jokie vamzdžiai; jei įmanoma, palikite juos ant į kambario išorę.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra mažos vonios išdėstymas. Yra keli skirtingi išdėstymai, kurie gali tikti mažoje erdvėje

– „L“ formos vonia užima mažiau vietos ir suteikia daugiau ploto stalviršiui nei standartinė stačiakampė vonia.

Kampinės vonios puikiai tinka mažiems vonios kambariams, nes joms naudojamos dvi sienos, o ne keturios, kaip standartinei voniai. Taip atsilaisvina taip reikalingas grindų plotas.

– Jei vietos tikrai nedaug, rinkitės vonią virš tualeto, kuri įrengiama tiesiai virš tualeto ir nenaudojama susilanksto.

Dabar, kai apsvarstėte dydį ir išdėstymą, laikas pagalvoti apie tai, kokius įrenginius ir apdailą .

Kiti svarbūs dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra įrenginiai ir apdaila

Mažiems vonios kambariams paprastai geriausiai tinka pereinamojo laikotarpio įranga, nes ji užtikrina, kad jūsų mažas vonios kambarys atrodytų šiuolaikiškai ir neužimtų per daug vietos. Laikykitės paprastumo ir sienoms vietoj glazūruotų plytelių rinkitės baltas arba smėlio spalvos plyteles su matine apdaila. Tai ne tik suteiks jums daugiau erdvės, bet ir neleis mažoms erdvėms atrodyti perkrautoms ir neorganizuotoms. Jei įmanoma, stenkitės, kad aksesuarų būtų kuo mažiau; jei jų bus per daug, maži vonios kambariai atrodys dar mažesni. Paskutinis dalykas, kurį paminėsiu prieš eidamas toliau: nepamirškite apie saugyklą! Net ir mažose voniose yra daug vietos spintelėms ar lentynoms – tik įsitikinkite, kad jos yra įmontuotos, o ne laisvai pastatomos.

Paprastai mažiems vonios kambariams geriausiai tinka pereinamojo laikotarpio armatūra, nes ji užtikrina, kad mažas vonios kambarys atrodytų šiuolaikiškai ir neužimtų per daug vietos. Laikykitės paprastumo ir sienoms rinkitės ne glazūruotas, o baltas arba smėlio spalvos plyteles su matine apdaila. Tai ne tik suteiks daugiau erdvės, bet ir neleis mažoms erdvėms atrodyti perkrautoms ir netvarkingoms. Jei įmanoma, pasistenkite sumažinti aksesuarų kiekį iki minimumo; dėl per didelio jų kiekio maži vonios kambariai atrodys dar mažesni. Paskutinis dalykas, kurį paminėsiu prieš tęsdamas: nepamirškite apie saugyklą! Net ir mažuose vonios kambariuose yra daug vietos spintelėms ar lentynoms – tik įsitikinkite, kad jos yra įmontuotos, o ne laisvai pastatomos .