Kur geriausia imti paskolą?

kredito unijaPlanuojantiems pasiimti būsto ar vartojamąją paskolą, galite kreiptis ne tik į bankus. Paskolos yra išduodamos ir kredito unijoje, kur įvertinus jūsų pajamas ir kreditingumo istoriją, bus pateiktas individualus galimos paskolos pasiūlymas. Jos yra išduodamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tačiau yra vienintelė sąlyga, jei norite gauti paskolą būtent kredito unijoje, jūs turite įsigyti narystės statusą. Tai padaryti yra visai nesudėtinga, tereikia pateikti visus reikalingus dokumentus ir susimokėti nustatytą 15 eurų nario mokestį bei atlikti bent mažiausią (30 eurų) pajinį mokestį. Tapęs kredito unijos nariu, jūs galėsite laisvai naudotis visomis kredito unijos teikiamomis paslaugomis bei dar ir uždirbti procentus, nuo savo turimų pajinių įnašų.

Tad jei jau tapote kredito unijos nariu, tuomet galite prašyti vartojamosios paskolos iki 15 000 Eur penkerių metų terminui. Didžiausias tokios paskolos privalumas yra tas, kad nereikalaujama įkeisti jokio turto ar savo išlaidas pagrįsti dokumentais. Tad ir palūkanų dydis priklauso nuo jūsų turimų pajamų ir finansinių įsipareigojimų. Jei planuojate imti vartojamąją paskolą, kurios vertė yra didesnė nei 1500 eurų, tuomet jums reikės gauti raštišką sutuoktinio sutikimą, jog jis neprieštarauja jūsų sprendimui.

Norint gauti pinigų būstui, tuomet kredito unija įvertins jūsų būsimą būstą ir gali suteikti iki 85 procentų turto vertės paskolą. Šios paskolos terminas gali būti iki 30 metų. Šiuo atžvilgiu, kredito unijos lengviau išduoda būsto paskolas ir gana lanksčiai vertina kiekvieno kliento individualią finansinę situaciją ir siūlo visas galimas alternatyvas, padėsiančias surinkti reikiamą finansų sumą būstui. Reiktų turėti omenyje, kad kredito sumą sudaro ne tik jūsų pageidaujama suma, bet ir palūkanos, kurių norma priklauso nuo jūsų individualios kreditingumo istorijos.