Kreditus turi imti tik atsakingi asmenys

kreditaiInternetu kreditus teikiančios įmonės vis dažniau baudžiamos – Lietuvos bankas nuolatos atnaujina informaciją apie šių bendrovių atliekamus pažeidimus, o štai dar viena įmonė nubausta už tai, kad ne tinkamai nustatė ar tikrai skolinasi tas asmuo, kurio duomenys nurodyti kredito paraiškoje. Būsimiems klientams reikia žinoti, kad duomenų apsauga yra būtina – kiekvienas vartotojas turi saugoti savo asmeninius duomenis, tačiau jeigu nutinka tokia situacija, kad kažkas jais pasinaudoja, jums būtina kreiptis į teisėsaugą. Visus prisijungimus prie el. bankininkystės turite naudoti tik jūs, tad jų atskleisti negalima net ir sugyventiniams.

Kas liečia saugumą, kredito bendrovės dabar baudžiamos dėl to, kad jos neužtikrina kruopštaus duomenų tikrinimo. Pirmiausia, vartojimo kredito teikėjai yra susipažinę ir sutikę su atsakingo skolinimo nuostatomis, o jose juk ir pabrėžiama, kad prieš suteikiant paskolą, būtina tinkamai nustatyti besiskolinančio asmens tapatybę. Jeigu jūsų duomenys buvo panaudoti kredito gavimui, jums pirmiausia reikia surinkti visus duomenis ir informaciją, kuri įrodytų jog skolinotės ne jūs, o tada belieka kreiptis į Lietuvos banko priežiūros institucijas.

Norintiems kredito geriausiomis sąlygomis, reikia nemažai laiko skirti ir kreditoriaus paieškai, nes pastebima, kad grubiausia vartotojų klaida yra tai, kad jie renkasi neapgalvotai ir dažniausiai jie pasirenka dideles palūkanas siūlančias bendroves, nes jos skolina lengviausiai. Jeigu jūs esate atsakingas asmuo ir jums rūpi kaip vėliau grąžinti skolas, jūs iš anksto turite žiūrėti kokiai bendrovei tą skolą grąžinti būtų lengviausia. Ne visos įmonės nustato geras sąlygas, tuo labiau – ne visose taikomos papildomos grąžinimo galimybės.

Jeigu ieškote kredito teikėjo, tada siūlytume rinktis tą, kuris pasiūlys ilgą kredito grąžinimo terminą bei nurodys, jog jūs galėsite kredito įmoką atidėti norimu metu. Įmokos atidėjimo galimybė yra labai svarbi, nes tokiu būdu galima sušvelninti nemalonią situaciją kuomet pritrūksta pinigų kredito įmokos padengimui. Ne visos bendrovės leidžia pratęsti kredito įmokos mokėjimo dieną, tad jums šiuo atveju reikėtų rinktis tą įmonę, kuri leidžia tai padaryti. Skolinimasis yra atsakingumo reikalaujanti paslauga, tad apgalvokite visus galimus niuansus.