Kokias išlaidas būtina parodyti paskolų teikėjams?

paskolosKreditų rinkoje nuolatos vyksta pokyčiai – jei ne įstatymai, tai patys paskolų teikėjai imasi prevencinių priemonių, kurios užtikrintų, jog asmenys nė negalvotų apie bandymą negrąžinti pinigų. Kiekvienoje kredito bendrovėje yra matomi pokyčiai, nes šiuo metu vargiai paskolas gauna ribotą pajamų kiekį gaunantys asmenys. Ypač daug dėmesio pradėta skirti kliento išlaidoms, kurias jis patiria kiekvieną mėnesį. Dėl jų dažniausiai ir yra atsisakoma suteikti paskolą, nes visgi – ne tik kiti turimi kreditai gali būti pavojingi, yra ir kitų išlaidų, kurios sukeltų nemenką pavojų kreditoriaus pinigams. Tokių išlaidų asmenys neretai net nepriskaičiuoja kai reikia pateikti informaciją apie turimus finansinius įsipareigojimus, todėl žemiau pastebime, ko tikrai nereikėtų pamiršti nurodant šią svarbią informaciją paraiškos teikimo metu.

Finansų įstaigos reikalauja, kad jūs ne tik kad pateiktumėte informaciją apie jau turimus kreditus, bet ir nurodytumėte kokias lizingo paslaugas esate užsisakę. Na ne kokias paslaugas, o tiesiog, kokias įmokas mokate toms bendrovėms. Visų pirmą, dėmesį reikėtų atkreipti į interneto bei televizijos sąskaitas. Jūs kiekvieną mėnesį mokate už internetą bei kabelinę televiziją? – apie tai turite informuoti kreditorių. Jūs turite nurodyti prie išlaidų šias apmokamas sąskaitas t.y. jų įmokų dydžius. Tai yra dažniausiai pamirštamos paslaugos, kurios neretai neduoda ramybės kreditoriams. Paprasčiausiai, laukelyje, kuriame reikia nurodyti jau turimų įsipareigojimų dydį, jūs turite nurodyti sumą, kuri susideda iš jau turimų kitų paskolų įmokų kitose kreditų bendrovėse bei iš šių minėtų paslaugų sumų. Tai padaryti yra būtina.

Taip pat siūlytume nepamiršti ir buitinio naudojimo prekių bei kitų daiktų, kuriuos perkate išsimokėtinai. Tai reiškia, kad jeigu pirkote naują išmanųjį telefoną lizingu, tai jo mėnesinę įmoką taip pat traukiate prie išlaidų. Taip pat ir turimas pokalbių planas yra priskiriamas prie išlaidų – pokalbio plano mokestį taip pat įskaičiuojate, nes juk jį mokate kas mėnesį. Kas liečia buities prekes, pirktas lizingo būdu – galbūt kompiuterį pirkote ar kažką kitą, už ką turite kiekvieną mėnesį mokėti nustatytą sumą? – visa tai nuolatinės išlaidos. Jokiu būdu negalima šių išlaidų ignoruoti, nes kitu atveju, kredito teikėjas gali pastebėti, jog jūs užsiimate nesąžininga veikla ir slepiate informaciją siekdami gauti kreditą apgaulės būdu.

Išlaidų nurodymas yra būtinas ir net negalvokite, kad sugebėsite pergudrauti paskolų teikėjus, kurie turi prieigą prie specialių duomenų bazių. Jie mato jūsų užsakytų paslaugų mėnesines įmokas. Juk mokumo vertinimo nuostatos reikalauja apskaičiuoti kliento pajėgumą, o 40 procentų pajamų, kurios yra išleidžiamos sumokėti šias įmokas, jau rodo, kad jūsų skolinimosi galimybės yra išeikvotos. Jie privalo atlikti tokus skaičiavimus, todėl nenuostabu, kad jie žino kaip visą šią informaciją reikia patikrinti viešose duomenų bazėse. Juk tai būtų įstatymo pažeidimas, jeigu paskola būtų suteikta neatsakingai.