Kodėl taip svarbu pasirinkti ekologiškus produktus?

ekologiški produktaiEkologiški produktai yra užaugiami ir apdorojami nenaudojant jokių sintetinių chemikalų, trąšų ar genetiškai modifikuotų organizmų. Ekologiškų produktų gamybai yra  svarbu, kaip buvo auginamos, ruošiamos, apdorojamos ir pakuojamos visos sudedamosios produkto medžiagos. Vienintelis būdas, kuris leidžia klientams įsitikinti, jog jie perka iš tiesų ekologiškus produktus, kuriuose nėra sintetinių medžiagų yra rinktis produktus su ekologiškumo patvirtinimo sertifikatais.

Dėl kokios priežasties verta rinktis sertifikuotus ekologiškus produktus?

Pirma- nekenkia dirvožemiui. Ekologiški produktai yra neatskiriami nuo modernaus ekologijos  bei dirvožemio suvokimo, tačiau drauge remiasi  tradiciniais sėjomainos metodais, leidžiančiais užtikrinti derlingumą, piktžolių ir kenkėjų kontrolę.

Antra- nekenkia aplinkai. Ekologiški produktai siekia sumažinti žmonių priklausomybę nuo neatsinaujinančių gamtos išteklių.

Trečia- nekenksmingos žmonėms. Ekologiško pagrindo sudedamosios medžiagos, lyginant su neekologiškais ingredientais turi daugiau vitaminų, maistingųjų medžiagų, su vėžiu padedančiu kovoti antioksidantų.

Ketvirta- nenaudojamos sintetinės cheminės medžiagos. Ekologiškose produktuose draudžiama naudoti dirbtines chemines medžiagas, pesticidus ir trąšas.

Penkta- nenaudojamos genetiškai modifikuoti organizmai. Sertifikuoti ekologiški produktai yra gaminami užtikrinant, kad jų sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų.

Kaip atskirti ekologiškus produktus nuo įprastinių?

Ekologiški maisto produktai paženklinti ekologiškų ženklu. Etikėtėje yra svarbiausia informacija: ekologiškų produktų sertifikavimo ženklas, gamintojas, jo sertfikavimo numeris, sertifikavimo darbus atlikusi sertifikacijos įstaiga. Ekologiškas maistas- tai vertingas, turintys daug vitaminų, gerą skonį ir kvapą.Tokie produktai gaminami iš  ekologinio ūkio augalinės ar gyvulinės kilmės žaliavų. Ekologiniuose gyvulininkystės ūkiuose gyvuliai ir paukščiai auginami atsižvelgiant į jų fiziologiją, elgesį, aprūpinami pakankamu kiekiu geros kokybės pašarais ir tinkama veterinarinė priežiūra.

Kokie atsiliepimai apie amway produktus?

Amway atsiliepimai– apie produktus įvairūs. Svarbu, žinoti, kaip tuo produktu teisingai naudotis, kad  jis veiktu maksimaliai. Jeigu svajojate apie žvilgančius indus, apie blizgančius puodus ir spindintį sidabrą tai juos puikiai išvalys amway indų plovikliai. Kadangi tai stiprios koncentracijos preparatas tai vos keli lašai, įlašinti į vanndenį, pagamins gausybę besilaikančių putų.