Kodėl mums taip rūpi jaunystė?

Daugybei moterų odos atjauninimas atrodo tarsi tikra panacėja – vaistas nuo visų ligų, raktas į laimę. Turbūt visgi sunkiausia tokio noro dalis yra ta, kad odos atjauninimas vyksta ne taip ir paprastai, ir ne labai kasdieninėmis priemonėmis. Iš tiesų, tai yra paradoksas. Juk oda natūraliai eina tik senyn. Tačiau tokie mokslo išradimai kaip odos atjauninimas lazeriu ir visokiomis kitomis specialiomis procedūros, plastinėmis operacijomis leidžia turėti tokią odą, kokia būtų jaunesnė vizualiai nei yra iš tiesų.

 

Kaip prižiūrėti, kad nereikėtų atjauninimo

 

Kiekvienas grožio salonas ir grožio specialistas pasakys, kad pirmiausiai reikia stengtis prižiūrėti savo odą, tada ir tas odos atjauninimas bus mažiau jums reikalingas. Ką tuo norima pasakyti? Tarkime, kad ir tai, kad vietoje riebaus ir kaloringo maisto su jums nenaudingu cukrumi, kitomis medžiagomis, jums reikėtų geriau valgyti sveiką natūralų maistą. Tada turėsite sveikesnę odą, geriau jausitės. Juk kaip tik per odą pašalinama daug nešvarumų, o puoselėjant, stengiantis išlaikyti odos sveikatą, jūs galėsite užtikrinti, kad ji atrodytų gražiai, kad ji iš tiesų faktiškai būtų sveika.

 

Į jūsų kasdienę odos priežiūrą turėtų įeiti ir tokie punktai kaip būtina higiena. Veidą reikia prausti jam tinkančiu pagal odos tipą prausikliu. Jokiu būdu negalima naudoti muilo, nes jis vienu metu ir labai sausina odą, ir skatina papildomą jos riebalų išsiskyrimą. Taip pat reikia naudoti po prausiklio losjoną, kuris sureguliuoja normalų odos rūgštingumą ir atkuria šarminę pusiausvyrą. Tada jums reikėtų tepti pagal odą tinkantį veido kremą. Jis gali būti sukurtas sausai, riebiai, mišriai, brandžiai odai. Be to, reikia darytis reguliariai jums tinkančias veido kaukes bei veido valymus. Dar patariama sportuoti, kad visada būtų gera medžiagų apykaita, nerūkyti, dažniau būti gryname ore. Tam, kad negrėstų ankstyvas ranku odos atjauninimas, vertėtų plaunant indus naudoti pirštines, o šiaip visada nepamiršti panaudoti ir rankų kremą, ypač tada, kai būna žiema.

 

Efektyvios priemonės

 

Turbūt sėkmingiausiai rinkoje pastaruoju metu vertinama odos atjauninimas lazeriu. Gali reikėti pasidaryti kelias procedūras, kad rezultatai būtų geresni ir apskritai ilgalaikiai. Dar efektyvu yra frakcinis odos atjauninimas. Tokių procedūrų moterys namuose nepasidarys, reikės kreiptis į specialius grožio salonus. Beje, nebūtinai frakcinis odos atjauninimas tinka tik moterims – jį lygiai taip pat propaguoti gali ir vyrai, ypač tie, kurie dirba kažkur viešumoje ir kuriems reikia turėti visada gerai atrodančią odą, puikią išvaizdą. Taigi, jeigu jus domina odos atjauninimas, tikriausiai jis bus įmanomas kreipusis į gerą kosmetologą ar grožio saloną, turintį specialią sertifikuotą įrangą.

 

Liaudiškos priemonės

 

Aišku, yra ir tam tikrų priemonių liaudyje, kuriomis žadamas bent trumpalaikis odos atjauninimas. Paprastai mokslas negali pagrįsti šių veido lepinimo priemonių veiksmingumo, bet mes žinome, kad jos, net jeigu ir neatjaunins, tai bent jau nepakenks. Gal suteiks daugiau drėgmės, gal pamaitins. O tai juk taip pat naudingi dalykai, kuriuos jūsų oda tikrai labai mėgsta. Tad, jeigu norite kažką gero skirti savo odai namuose, nepamirškite daržovių, avokadų, vaisių kaukių veidui. Kaip natūralus veido valymas padeda ir veido garinimas, tik nenusideginkite. Švariam veidui lengviau atliekamas ir odos atjauninimas, taigi, viskas čia vis tiek į vienus vartus. Per daug vargti su prastą kvapą turinčiomis ar per brangiomis liaudiškos kosmetikos priemonėmis nebūtina, nes daug ką galite įsigyti kaip kosmetiką.