Klaipėdos skelbimai – vieta kur skelbimą talpinti galima nemokamai

klaipedos skelbimaiNorintiems nemokamai talpinti skelbimus dabar pasiūlymų nėra itin daug – didieji skelbimų portalai prašo gana nemažų mokesčių, o jeigu jie nėra sumokami, tai vartotojai gali naudotis tik standartinėmis funkcijomis, kurios neretai neduoda jokios naudos. Geriausia tai, kad į rinką žengia vis daugiau regioninių skelbimų portalų. Štai Klaipėdos skelbimai yra publikuojami atskiruose portaluose, kuriuose savo skelbimus gali talpinti tik Klaipėdos apskrityje kažką norintys parduoti žmonės. Tokie regioniniai skelbimų portalai yra naudingi tuo, kad tie visi pasiūlymai sulaukia tikslinės vartotojų auditorijos – tais skelbimais nesidomi pavyzdžiui – sostinės ar Kauno gyventojai.

Klaipėdos skelbimai dažniausiai publikuojami be jokių išankstinių mokesčių. Tie skelbimų portalai ima pavyzdį iš gigantų – jie apmokestina skelbimų iškėlimą į viršų. Geriausia tai, kad tokiuose skelbimų portaluose skelbimai laikomi tol, kol jų nepašalina patys autoriai. Didieji skelbimų portalai neretai leidžia talpinti nemokamus skelbimus tik labai ribotą laikotarpį. Pavyzdžiui, jeigu patalpinate skelbimą ir jo nekeliate į viršų už pinigus, tai toks skelbimas bus laikomas maždaug mėnesį. Žinoma, tokia sąlyga keliama ne visuose skelbimų portaluose. Regioniniuose skelbimų portaluose skelbimas išsilaiko nuolatos, tik laikui bėgant jį į apačią nustumia kiti – naujesni pasiūlymai, todėl vartotojui tenka tą skelbimą pakelti arba įdėti naują.

Vartotojai nežino, bet kai kurie skelimų portalai išties nulupa gana daug pinigų nepagrįstai. Skelbimų portalai pelnosi ne tik iš surenkamų mokesčių už skelbimų pakėlimą – jie gauna pajamas ir iš reklamos pardavimų. Tokių portalų turinys yra būtent patys skelbimai – tie portalai turinį gauna nemokamai ir negana to, jie dar ir apmokestina svarbiausias funkcijas. Kai kurie mano, jog tai yra išties nesąžininga. Jeigu jūs norite išleisti kuo mažiau pinigų, tai siūlytume aplankyt visus randamus regioninius skelbimų portalus. Juose kainos mažesnė, o kai kur jų visai nėra – žmonės skelbimus gali talpinti nemokamai.

Kas liečia uostamiestį, tai čia verta pabrėžti, kad kai kurie Klaipėdos skelbimai yra talpinami ir kitų miestų gyventojų, kuriems nebūtų problema nuvykti į uostamiestį ir ten atlikti sandorį. Tad, gerai pagalvokite apie regioninius skelbimų portalus – jie taip pat naudingi.