Kelionės mikroautobusu: ką ir kada rinktis?

keliones mikroautobusuKelionės mikroautobusu tampa vis populiaresnės dėl bilietų kainų – tai yra ko gero pigiausias būdas pasiekti normą Lietuvos miestą ar net užsienio šalį. Tiesa, mikroautobusais galima keliauti tik pasirenkanti tinkamą vežėją – kiekvienas jų turi skirtingas sąlygas ir teikia kiek kitokias paslaugas. Trumpai tariant, kiekvienam keliavimo tikslui reikėtų rinktis vis kitą pervežimo bendrovę, o kaip tai padaryti – kalbame žemiau.

Jeigu jūs planuojate vykti į kažkokią šventę, tačiau ta šventės vieta yra toli, tai jums reikėtų rinktis tą mikroautobusų nuomos paslaugas tiekiančią įmonę, kuri užsiima keleiviu vežimu Lietuvos ribose. Kodėl rinktis būtent tokias bendroves? – nes kai kurios užsiima keleivių vežimu tik į užsienį, o kitos atvirkščiai – veža tik Lietuvos ribose. Trumpai tariant, tokios kelionės, kurios yra vos kelių valandų, bus ganėtinai pigios, nes jūs tik užsisakote vežimą pirmyn ir atgal – čia nėra jokių ekskursijų kur nuolatos turėtumėte judėti. Tokios bendrovės dažniausiai yra pasirenkamos studentų ar kitų asmenų, kurie nori išvengti didžiulių kelionių išlaidų keliaujant į kažkokią šventę dideliais būriais.

Specialūs mikroautobusai bernvakariams, mergvakariams ir kitoms šventėms yra nuomojami už visai kitą kainą – jeigu jums reikia būtent tokiai progai, tai tokį mikroautobusą nuomotis tikrai yra patogu, nes jame ir vietos yra kur kas daugiau nei limuzine, o ir nuomos kaina gerokai mažesnė. Juose netrūksta patogumo įrangos – vaizdo, garso aparatūra tokiuose mikroautobusuose būna itin kokybiška. Tokiame transporte telpa gana daug žmonių, todėl tai yra gana geras pasirinkimas ir šiaip susiburiančios pašvęsti asmenų grupėms.

Mikroautobusai nuomojami ir įmonėms, kai tenka į vieną vietą nuvežti kuo daugiau darbuotojų. Šiuo atveju mikroautobusai nuomojami vežant keleivius į kitus miestus seminarams, konferencijoms ar tiesiog įmonių šventėms bei ekskursijoms.

Kelionės į užsienį taip pat yra įmanomos mikroautobusais, tik čia jau turite ieškoti būtent konkrečių pervežimo bendrovių. Jos dažniausiai važinėja į emigrantų pamėgtas šalis, o reisų reguliarumas yra gana naudingas vartotojų atžvilgiu – įmonės važiuoja tik vienu maršrutu ir dažniausiai gali vežti ne tik keleivius, bet ir siuntinius kiekvieną savaitę.