Kaip išsirinkti praktiškas vonios plyteles?

vonios plytelesVonios įrengimas vieniems yra labai lengva užduotis, o kitiems tai yra labai sunkus galvosūkis, nes vis dėlto – pasirinktas interjeras bus ilgaamžis ir nekeičiamas bent jau artimiausiu metu. Kaip išsirinkti praktiška vonios plyteles, jums gali atsakyti ekspertai, tačiau renkantis jas, turite žinoti kelis esminius aspektus. Tikrai ne visiems pavyksta išsirinkti tokias plyteles, kuruos būtų pigios, kokybiškos, išvaizdžios ir lengvai prižiūrimos.

Pirmiausia, būtina suprasti, kad plytelių kainos priklauso tiek nuo jų perkamo kiekio, tiek nuo akcijų, tiek nuo storio bei dydžio. Turite suprasti, kad vienos plytelės yra skirtos vieno tipo vonios, kitos – kito. Aiškiau kalbant nevalia rinktis tokių plytelių, kurios būtų labai didelės ir sukeliančios problemas jas klijuojant. Pavyzdžiui, jeigu jūsų tikslas yra išleisti kuo mažesnę pinigų sumą, reikėtų atkreipti dėmesį į plotą, kuris turės būti išklijuotas plytelėmis. Gali būti, jog pasirinkus tam tikro dydžio ir stiliau plyteles, daug jų būtų išmetama dėl pjaustymo. Tad, čia jau reikėtų atidžiai viską skaičiuoti, kad nebūtų taip, jog dideles plyteles turėtumėte pjaustyti be jokių išimčių. Geriau jau būtų rinktis tokio dydžio plyteles, kurių pjaustyti reikėtų  kuo mažiau. Tada bent jau žinosite tikslų kiekį, o tai leis ir kruopščiau planuoti išlaidas.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad vieno plytelės yra skirtos vienam, o kitos – kitam tikslui. Pavyzdžiui, nelogiška rinktis karščiui atsparias plyteles vonios kambariui. Tame nebūtų jokios logikos. Karščiui atsparios plytelės dažniausiai yra pasirenkamos su tikslu jomis apklijuoti židinius, pečius ar krosnis. Tam netgi perkami ir specialūs klijai.

Verta žinoti, kad internetu įsigyti vonios plyteles būtų daug paprasčiau, nes čia iš karto yra pateikiami visi aprašymai, leidžiantys suprasti siūlomų plytelių paskirtį ir kitus niuansus. Tuo labiau, internete lengviau pataikyti ant tokių parduotuvių, kurios siūlo akcijas.

Taip pat reikėtų paminėti, kad vonios plyteles klijuoti nėra taip lengva. Tad, jeigu sugalvojote namus renovuoti patys ir tikitės be jokių bėdų išklijuoti vonios kambarį naujomis plytelėmis, tuomet jums reikės daug kantrybes ir aišku – sėkmė. Neturint įgūdžių, plytelių išklijuoti nepavyks, tad ieškokite specialistų.

Tekstą parengė: unideco.lt