Kaip ir kur talpinti nemokamus skelbimus?

skelbimaiSkelbimų talpinimo kainos didžiuosiuose portaluose iš tiesų stebina daugelį interneto vartotojų, tačiau gaila, kad su tuo kovoti pavyksta ne visiems. Vartotojams, kuriems jau nusibodo leisti didžiules sumas, siūloma pagalvoti ar nebūtų naudingiau rinktis smulkesnius tinklapius pagal miestus. Lietuvoje skelbimų portalų yra pačių įvairiausių – vieni skirti visai Lietuvai, o kiti – tik tam tikrų miestų gyventojams. Pavyzdžiui, jeigu jus domina prekyba tokiame mieste kaip Kretinga, tai dar nereiškia, kad turite talpinti skelbimus didžiausiuose portaluose. Kiekvienas miestas turi ne vieną specializuotą skelbimų tinklapį, kuris skirtas būtent tik tam tikrų miestų gyventojams. Geriausia tai, kad tokiose vietose skelbimų talpinimas nėra apmokestinamas.

Didžiules sumas išleidžiančiam verslui taip pat siūloma dairytis į miestų skelbimų tinklapius, o ne didžiuosius portalus, kurie prašo milžiniškų sumų. Netgi įmonėms dabar galima dėti nemokamus skelbimus be jokių apribojimų. Jums reikia tik susirasti populiariausius tam tikro miesto skelbimų portalus ir tiek. Juose skelbimus dažniausiai galima dėti nemokant nė cento, tačiau akcentuojama, kad nesaikingas ir piktybiškas skelbimų kėlimas gali užtraukti šiokius tokius apribojimus.

Tie apribojimai yra paprasti – jums gali būti uždrausta talpinti neribotą skaičių skelbimų, tiesiog jums gali būti uždėti limitai. Taip pat jūsų gali pareikalauti sumokėti tam tikrą mokestį, jog toliau galėtumėte dėti skelbimus be jokių papildomų mokesčių. Kas dažniausiai sulaukia apribojimų? Įprastai apribojami tie, kurie skelbimus deda neadekvačiai. Pavyzdžiui, jeigu jūs vieną ir tą patį skelbimą per dieną įkeliate kelis ar keliolika kartų, tai logiška, jog jūs siekiate, kad jūsų pasiūlymas viršuje išbūtų kuo ilgiau, todėl jums ir bus įvedami apribojimai, nes kenkiate kitiems vartotojams.

Nemokamus skelbimus šiuo metu renkasi vis daugiau žmonių ir įmonių, todėl visiems norintiems išvengti didelių išlaidų taip pat siūloma pasidomėti miestų skelbimų portalais. Pabrėžtina, kad tokie portalai priklauso ne kažkokioms valstybinėms įstaigoms – tai tiesiog privataus verslo portalai, kuriuos valdo kažkokios įmonės ar privatūs asmenys. Kiekviename mieste yra skirtingas tokių portalų skaičius – kuo didesnis miestas, tuo labiau tikėtina, kad jis turės daug nemokamų portalų.