Kaip apšiltinti karkasinį namą

Medinis karkasinis namas – tai pastaraisiais metais vis labiau populiarėjantis namo tipas. Šie namai garsėja savo unikaliu dizainu ir ekologiškumu. Viena iš pagrindinių medinių karkasinių namų savybių yra ta, kad jie daugiausia gaminami iš medžio. Mediena suteikia namui tvirtumo, tačiau dėl jos taip pat sunkiau jį apšiltinti. Gera žinia ta, kad yra keli skirtingi būdai, kaip apšiltinti medinį karkasinį namą

Vienas iš būdų apšiltinti medinį karkasinį namą – naudoti purškiamų putų izoliaciją. Tokio tipo izoliacija gali būti tepama tiesiai ant medinio namo karkaso. Svarbu įsitikinti, kad purškiamų putų izoliacija būtų užtepta tolygiai, kad nebūtų tarpų ar skylių. Kitas būdas apšiltinti medinį karkasinį namą – naudoti stiklo pluošto izoliacines vatas. Vatos dedamos tarp namo sienų ir lubų smeigių. Tada jos uždengiamos gipso kartono plokštėmis arba kitos rūšies apdailos medžiaga.

Yra keli skirtingi medinio karkasinio namo apšiltinimo būdai. Geriausias būdas pasirinkti jūsų namui tinkamą metodą – pasikonsultuoti su profesionaliu rangovu arba izoliacijos specialistu. Jie galės įvertinti jūsų poreikius ir rekomenduoti geriausią variantą jūsų namui. kad ir kokį būdą pasirinktumėte, tinkama izoliacija yra labai svarbi, kad jūsų medinio karkaso namas išliktų komfortiškas ištisus metus.