Kada gali būti teikiamos pedikiūro meistro paslaugos?

pedikiuro meistroSusidomėjote pedikiūro meistro profesija? Norėtumėte išbandyti savo jėgas, bet nelabai įsivaizduojate kiek tam lėšų prireiks? Į šią profesiją teks investuoti ne vieną dešimtį ar šimtą eurų. Tai yra viena tų specialybių, kuri yra be galo paklausi. Dėl kiekvieno kliento ir klientės teks kovoti ypač tuomet, jeigu paslaugas teiksite viename iš didžiųjų Lietuvos miestų. Tad, ką būtina žinoti norint užsiimti pedikiūro paslaugų teikimu?

Pedikiūro meistro paslaugos teikiamos įgijus profesiją

Labai svarbu pabrėžti, kad norint įgyti šią profesiją, jums nebūtina stoti į aukštąją ar profesinę mokyklą. Įgyti kvalifikaciją, kuri leis užsiimti šia veikla, galite per Lietuvos užimtumo tarnybą. Taip pat pabrėžiama, kad turint šią kvalifikaciją, galėsite atlikti ne tik pedikiūrą, bet ir manikiūrą. Svarbu atminti, kad užimtumo tarnyboje (toliau – UT) įgyti šią profesiją galite tik su tam tikromis sąlygomis.

Viena iš sąlygų, kurią nustato UT, yra ta, kad po kursų baigimo ir egzamino išlaikymo, asmuo privalės šia veikla užsiimti tam tikrą laiko tarpą. Anksčiau tai buvo 6 mėnesių periodas. Dabar situacija gali būti pasikeitusi. Mat, kursai, kurie apmokami iš valstybė biudžeto, tiesiog turi būti atidirbami per mokesčių mokėjimą. Dėl šios priežasties, įgijus šią profesiją per UT, bus būtina įsidarbinti pagal šią profesiją arba tiesiog teikti paslaugas tam tikrą laiką, kurį nurodys UT specialistai. Tai iš tiesų naudingas pasirinkimas, nes visgi – jums tie kursai nieko nekainuos.

Grįžtant šiek tiek į pradžią, pravartu žinoti, kad pinigų jums reikės ne susimokėjimui už kursus, o tiesiog įrangos ir medžiagų įsigijimui, patalpų nuomai ir t.t. Tai bus didžiausios išlaidos, kurias jūs patirsite veiklos pradžioje. Mat, šias paslaugas galima teikti turint tik patikrintą ir saugumo reikalavimus atitinkančią įrangą. Medžiagos taip pat turi būti saugios naudojimui. Jeigu jums aktualios būtent nagų priežiūros priemonės bei įranga, tiesiog internete ieškokite specialių parduotuvių. Jums reikėtų orientuotis į pedikiūro meistro ar manikiūro meistro inventoriumi prekiaujančias el. parduotuves. Lietuvoje jų rasite gana nemažai, tad tikrai bus nemažas pasirinkimas pagal kainas.