Kad prezervatyvų pasirinkimas netaptų sudėtinga užduotimi

Prezervatyvai

Nemažai daliai vyrų pasirinkti tinkamą prezervatyvą tampa labai sudėtinga užduotis – ir tai vien dėl didelio skirtingų prezervatyvų didžių, formų ir tekstūrų pasirinkimo. Nors didelis asortimentas gali pagelbėti užtikrinant skirtingų vartotojų poreikius, vis dėlto, tai taip pat gali apsunkinti visą pasirinkimo procesą. Kai kurie vyrai šį klausimą linkę išspręsti labai paprastai, t.y. pasirenkant pačią paprasčiausią prezervatyvų rūšį – vidutinio dydžio, be išskirtinės tekstūros ir formos.

Tačiau toks pasirinkimas tikrai ne visuomet yra pats teisingiausias. Juolab žinant, kad kiekvieno vyro fiziologija yra labai skirtinga, todėl anaiptol ne visiems tinka vidutinio dydžio prezervatyvai. Svarbu pabrėžti, kad būtent ši problema yra viena iš pagrindinių, kuri nulemia prezervatyvų plyšimą ar nuslydimą. Turite suprasti, kad lytinio akto metu visuomet reikėtų naudoti tik jūsų penio dydį atitinkančią apsisaugojimo priemonę – tik tuomet galėsite jausti norimą komfortą ir apsaugoti tiek save, tiek ir savo partnerę. Todėl nemanykite, kad yra universalus prezervatyvų dydis, kuris tinka kiekvienam iš jūsų.

Dar vienas svarbus aspektas, kuris jau buvo paminėtas, tai yra prezervatyvų tekstūra ir forma. Tokie prezervatyvai yra skirti tam, kad tiek partneris, tiek ir partnerė galėtų pajusti dar didesnį seksualinį malonumą, lengviau susijaudintų ir patirtų aštresnius pojūčius.

Taip pat visuomet galite išbandyti ir skirtingų kvapų bei skonių prezervatyvus. Tai labai aktualu, jei norite užsiimti saugiu oraliniu seksu. Be to, nereikia pamiršti ir medžiagų, iš kurių gaminami prezervatyvai, bei lubrikantų, kuriais būna suteptas prezervatyvų paviršius arba kuriuos papildomai galime pasitelkti lytinio akto metu. Pavyzdžiui, jei jūs esate alergiški lateksiniams prezervatyvams, tai nėra problema, kurios negalėtumėte išspręsti. Dabartinė rinka siūlo ir iš visiškai kitų medžiagų gaminamus prezervatyvus, kurie lateksui alergiškiems žmonėms suteikia galimybę lytinio akto metu tinkamai apsisaugoti ir nepatirti jokio šalutinio poveikio. Tą patį galima pasakyti ir apie lubrikantus, kurių vieni yra pritaikyti individualiems seksualiniams malonumams, o tuo tarpu kiti skirti naudoti kartu su prezervatyvais arba be jų. Todėl nėra ko abejoti, kad šiuolaikinėje šių priemonių rinkoje vartotojai turi didelę laisvę rinktis.