Iš ko yra gaminamas brendis?

Jei gatvėje pradėtume žmonių klausinėti ar jie žino kas yra brendis ir iš ko jis gaminamas, tuomet turbūt didžioji dalis žmonių atsakytų, kad tai yra stiprusis alkoholinis gėrimas ir jis yra gaminamas iš vynuogių. Tačiau, tai nėra visa tiesa. Iš tikro brendis kaip ir vynas gali būti gaminamas iš bet kokių vaisų, tai gali būti bet kas, nuo obuolių iki persikų, nors žinomą, didžiausią rinkos dalį užima brendis pagamintas iš vynuogių.

BrendisTai kokie yra pagrindiniai aspektai, kuriuos būtų galima žinoti apie vaisių brendį? Visų pirma, reikia suprasti, kad jis kaip ir vynuogių brendis yra gaminamas arba iš vynu arba iš fermentuotos fermentuotos bet kokio vaisiaus masės. Jie skiriasi nuo vaisių skonio brendžio likerių tuo, kad jie iš tikro yra distiliuojami iš vaisių, o vaisių skonio brendžio likeriuose vaisių skonis yra tiesiog pridedamas prie vynuogių brendžio.

Kalbant apie vaisių brendžių rūšis reikėtų paminėti Eau-de-vie, šį terminą iš prancūzų kalbos būtų galima išversti kaip, nebrandintas, bespalvis, vaisių brendis. Šie brendžiai puikiai atskleidžia vaisiaus skonį. Dėl to, kad šis brendis nėra brandintas, jis dažniausiai yra gaivaus ir lengvo skonio, todėl dažnai yra vartojamas maisto ruošime arba kaip aperityvas. Dažniausiai pasitaikantys šios rūšies brendžiai yra gaminami iš aviečių, vyšnių, slyvų ir kriaušių.

Kita brendžių rūšis, kuri taip pat yra distiliuojama ne iš vynuogių vyno yra išspaudų brendis. Jis dažniausiai yra gaminamas iš vynuogių išspaudų, nors ir kitų vaisių išspaudos kartais yra naudojamos. Kaip jau turbūt supratote, išspaudų brendis yra gaminamas iš vaisių išspaudų, kurios lieka po vyno gamybos. Pagrinde tai yra odelės ir kauliukai. Šios rūšies brendis dažniausiai nėra brandinamas medinėse statinėse, todėl jo skonis yra šiek tiek aštresnis, bet tuo pačiu jame galima lengviau užčiuopti vynuogių skonį.

Norėdami įsigyti išskirtinių brendžių apsilankykite parduotuvėse, kuriose yra parduodami alkoholiniai gerimai ir pasikonsultuokite su šių specializuotų parduotuvių konsultantais ar pardavėjais. Tai padarę jūs tikrai nenusivilsite tais gėrimais, kurie jums bus pasiūlyti.