Implantai Kaune suteikia galimybę turėti gražią šypseną

Dantu balinimas Kaunas

Kiekvienas žmogus, kuris savo gyvenime bent kartą susidūrė su rimtomis dantų problemomis, žino kiek daugiau tai atima sveikatos, nervų, pinigų ir laiko. Tačiau jau iki šiol su tuo jums nebuvo tekę susidurti, tuomet derėtų sužinoti nemažai naudingos informacijos. Visų pirma verta paminėti, kad implantai Kaune gali padėti žmonėms vėl plačiai ir drąsiai šypsotis. Priežasčių, kodėl reikėtų pasinaudoti pastarosiomis paslaugomis, yra ne viena ir ne dvi.

Vienos iš dažniausių priežasčių yra įvairūs nelaimingi nutikimai ir ligų (pavyzdžiui, parodontozės) pasekmės. Šios priežastys lemia tai, kad žmogus nebegali atvirai šypsotis, jaučia didelį diskomfortą, prastėja jo gyvenimo kokybė, ribojamas bendravimas ir atsiranda dar daugybė kitų neigiamų dalykų. Jei žmogus susitaiko su prarastais dantimis ir gyvena toliau, ilgainiui tai gali turėti dar didesnių sveikatos problemų, į kurias užsimerkti jau nebebus galima.

Todėl akivaizdu, kad, netekus dantų, ne tik sumažėja pasitikėjimas savimi ir noras bendrauti su aplinkiniais. Tai veikia ir mūsų sveikatą. Laimei, šiuolaikiniai implantai siūlo efektyvius sprendimus, kurių dėka kiekvienas pacientas gali vėl pajusti gyvenimo džiaugsmą. Dabartinės technologijos yra kur kas pranašesnės nei kada nors anksčiau, todėl užtikrina neįtikėtinai puikius rezultatus, be kurių kitu atveju tektų pasirinkti anksčiau plačiai taikytus protezus.

Kadangi jau užsiminėme apie protezus, reikėtų pakalbėti apie tai, kuo dantų implantai skiriasi nuo daugeliui gerai žinomų protezų. Visų pirma, skirtingai nei protezai, implantai visiškai atstoja natūralų dantį, t.y. į paciento žandikaulį yra įsukamas titano varžtas, kuris pagal užsakymą pagamintai danties karūnėlei tampa kaip šaknis. Visa tai yra atliekama chirurginės dantų operacijos metu. Kaip jau supratote, tokios dantų atstatymo priemonės yra technologiškai pažangesnės ir ilgaamžės.

Bet kuriuo atveju jums gali kilti klausimas, kodėl verta pasirinkti šį dantų atstatymo būdą. Jei norite, kad implantuotas dirbtinis dantis jums tarnautų daugybę metų ir atrodytų lygiai taip pat, kaip  kiti natūralūs jūsų dantys, tuomet visuomet yra rekomenduojami implantai. Be to, implantavimo procedūra pasižymi labai dideliu sėkmės procentu, todėl į jūsų sveikatą investuoti pinigai tikrai atsipirks su kaupu. Kaip bebūtų, stengiantis išspręsti visas savo dantų problemas ir užtikrinti gražią šypseną, jums taip pat gali praversti ir dantų balinimas Kaunas, kurio pagalba turėsite gražius ir sveikus dantis.