Grindys, kurios neišsiklaipys ir negirgždės

landeroLaikui bėgant būsto dalys tampa kitokios. Durys pradeda girgždėti, kėdės išsiklaipo, grindys suteikia siūbuojančio laivo pojūtį. Bet ar tikrai? Ar scenarijus turi būti toks? Galbūt yra sprendimų, kurie situaciją keičia į gerąją pusę? Taip. Šiuo požiūriu aptarimo vertas Landero trisluoksnis parketas.

Parketas – tai solidumas, nepaprasta estetika. Norintys, kad namie būtų jauku ir gražu, renkasi būtent tokias grindis. Žinoma, jos ne visada yra geriausias pasirinkimas. Juk nedaugelis kloja parketą vonioje. Virtuvėje taip pat dažniau karaliauja plytelių pagrindas. Bet miegamasis, svetainė ar kita patalpa – puiki vieta, kur daili danga džiugina tiek namiškius, tiek svečius.

O ar žinote, kad grindys, net jei ir labai gražios, prabangios, tačiau gali būti nekaprizingos? Ar jūs norėtumėte tokių grindų savo namuose? Landero trisluoksnis parketas – tai specialūs profesionaliai pritaikyti sluoksniai, užtikrinantys vieną svarbią ypatybę – stabilumą. O tai kartu ir ilgaamžiškumas. Bet apie viską nuo pradžių.

Trisluoksnio parketo nauda atsiskleidžia jį eksploatuojant. Tuomet išskirtinės ypatybės atrodo tarsi natūralios – juk taip ir turi būti, kad pagrindas stabilus, tvirtas. Tačiau siekiant tokio rezultato įdedama nemažai pastangų. Virštutinis sluoksnis, apsauginis, vidurinis, 5Gs užrakto sistema, apatinis sluoksnis. Visa tai dėl maksimalios kokybės ir tvirtumo.

Kai klojamos grindys, tikimasi, kad jos negirgždės, kad neišsiklaipys ir neprimins to, ką jau minėjome, – siūbuojančio laivo. Tikimasi, kad pagrindas bus komfortiškas ir nedrums ramybės. Jei kuris namiškis anksčiau atsikelia į darbą ir kiekvienas žingsnis „įforminamas“ girgždesiu, kiti namiškiai gali pabusti.

Geros grindys – tai visapusiškai kokybiška danga. Kad ir kokį dangos tipą rinktumėtės, kiekvienu atveju norisi ne šiaip kokio pagrindo, o tokio, kuris leistų mėgautis komfortu ir dailiai atrodytų. Na, o Landero trisluoksnis parketas suderina šiuos elementus, todėl tikrai galima džiaugtis jaukiais namais, kuriuose net ir po ilgo naudojimo grindys nepradės skleisti nemalonių garsų, nepradės judėti tarsi po jomis tyvuliuotų vanduo.

Taigi, Landero trisluoksnis parketas sukurtas taip, kad neišsiklaipytų, neprarastų stabilumo. Taip kambarys džiugina patogumu. O šis suderinamas su nepaprastu parketo dizainu.