Greitieji kreditai gali būti suteikiami ir kitokiu principu

greitieji kreditaiLietuviški greitieji kreditai dabar yra populiarūs ne tik todėl, kad galima pasiskolinti dideles sumas, bet ir todėl, kad šių skolinimo bendrovių atsiranda vis daugiau. Nekalbame vien tik apie vartojimo kredito davėjus, nes yra ir kitų kreditorių, kurie yra sukūrę specialias sistemas, leidžiančias kitiems žmonėms suteikti finansavimą bendru skolinimu. Tai principas, paremtas tuo, kad pati tarpininkavimo įmonė pinigų neskolina, juos skolina grupė asmenų. Daugiau informacijos apie bendrą skolinimą pateikiame šiame straipsnyje.

Minėtos bendrovės yra naujovė Lietuvoje, nors kitose šalyse, ypač už Atlanto, tokių įmonių yra labai daug. Tik dabar toks skolinimosi principas yra prikaustęs ne tik vartotojų, bet ir tam tikrų institucijų dėmesį. Šios tarpininkavimo bendrovės pasižymi paprastu principu – jos suburia investuotojus ir norinčius pasiskolinti pinigų. Tokiose sistemose, visą finansavimo darbą atlieka investuotojai – paprasti žmonės kaip ir jūs. Jie tiesiog nori padidinti savo turimas santaupas, todėl investuoja į paskolas. Galvojate kokia prasmė dalį pelno atiduoti šiai sistemai? Tie tarpininkai ne tik suburia visus šios rinkos dalyvius į vieną vietą, bet ir rūšiuoja potencialius paskolų prašytojus. Tai reiškia, kad tie, kurie nori pasiskolinti pinigų, neprivalo registruotis Lietuvos banke kaip paskolų teikėjai, nes tai yra padariusi pati sistema (tarpininkė). Tokių sistemų savininkai turi visas licencijas, leidimus kaupti duomenis bei juos saugoti pagal įstatymus, taip pat jie turi visą prieigą prie duomenų bazių.

Būtent visi turimi tarpininkų leidimai leidžia jiems pasiimti dalį pelno. Būtent šios bendrovės tikrina klientų mokumą ir norintiems investuoti duoda sąrašą sąžiningų ir patikimų klientų, už kurį nereikia nieko mokėti, na aišku – tik nedidelį procentą nuo pelno. Esmė tame, kad tokios sistemos atlieka duomenų tikrinimo, sutarties sudarymo funkcijas, o už tai jos gauna nurodytą sumą. Paprasti žmonės gali lengviau skolinti, nes visgi, duomenys yra žinomi ir skolintojams yra pateikiami jokių skolų neturintys klientai. Būtent tai sudaro visą skolinimosi procedūrą. Net ir tokiais būdais greitos paskolos gali būti suteikiamos labai mažomis palūkanomis, o taip pat čia galite skolintis ir dideles sumas.