Fotoepiliacija: viskas, ką būtina žinoti apie šią procedūrą

Depiliacijos būdų šiandien galime suskaičiuoti tikrai nemažai, tačiau e visada yra paprasta nuspręsti, kuri galimybė galėtų geriausiai pasiteisinti. Vienas pažangiausių plaukų šalinimo būdų yra fotoepiliacija, kuri pasiteisina iš tiesų dažnais atvejais. Vienas didžiausių šio depiliacijos būdų privalumų yra tai, kad galima išvengti įaugusių plaukelių, o tai yra iš tiesų didelis privalumas. Net ir tada, jei yra naudojami tikrai efektyvūs skutimosi peiliukai arba epiliatoriai, ne visada galima tikėtis tikrai puikaus rezultato, ir norint, kad jis būtų kuo geresnis, reikia pasirūpinti odos šveitimu, ir t.t. Taigi, https://www.hairfree.lv/ pateiks daugiau naudingų patarimų.

Fotoepiliacija kosmetologo kabinete arba namuose

FotoepiliacijaFotoepiliacija gali būti atliekama ne vien tik kosmetologo kėdėje, bet taip pat ir namuose. Įvairūs pardavėjai šiandien siūlo iš tiesų nemažą fotoepiliatorių pasirinkimą, todėl visais atvejais yra galima nuspręsti, kurį jų vertėtų pasirinkti. Nors tai ir pareikalaus šiokių tokių investicijų, tačiau viską atpirks rezultatas, kuris bus iš tiesų puikus. Jei norite fotoepiliatorių įsigyti pačia palankiausia kaina, galite palyginti, ką siūlo įvairūs skirtingi pardavėjai, ir tikrai atrasite pačius geriausius pasiūlymus. Taip pat fotoepiliacija gali būti atliekama ir kosmetologo kabinete – vis daugėja tokių grožio salonų, kuriuose yra siūloma ši paslauga, taigi, galėsite nuspręsti, kokiame salone vertėtų apsilankyti. Rinktis tikrai visada yra iš ko, taigi, galėsite priimti geriausią sprendimą.

Kaip tinkamai pasiruošti?

Svarbu yra tai, kokioje plaukų augimo stadijoje jie yra pašalinami. Deja, tačiau nepavyksta  nutaikyti tokio etapo, kada visi plaukeliai būtų tokioje pat augimo stadijoje, todėl procedūrą tenka kartoti keletą kartų. Dažniausiai tai tenka atlikti maždaug šešis kartus, ir bus galima tikėtis tikrai puikaus rezultato.  Prieš atliekant šią procedūrą kelias savaites reikėtų nenaudoti tokių depiliacijos priemonių, kurios pašalina plaukų svogūnėlius – jei vis tiek norėsite atlikti depiliaciją, tam rinkitės skutimosi peiliukus.  Kad fotoepiliacija garantuotų geriausią rezultatą, svarbu yra tai, kad kelias savaites nesidegintumėte saulėje ar soliariume, ir taip pat vengtumėte savaiminio įdegio priemonių. Būtent deginimasis ir savaiminio įdegio priemonių naudojimas gali susilpninti galimus rezultatus, o to tikrai visada norėtųsi išvengti. Dieną, kuomet bus atliekama ši procedūra, vertėtų vengti odą tepti kremu ar kitomis priemonėmis, nes tai taip pat gali susilpninti poveikį.

Kada verta rinktis fotoepiliaciją?

Fotoepiliacija galima praktiškai visais atvejais, išskyrus tada, jei sergama tam tikromis ligomis (taip pat procedūra nėra rekomenduojama nėščioms moterims). Fotoepiliacija gali būti atliekama įvairiose kūno srityse, tačiau ji negalima tada, jei plaukelius tenka šalinti aplink akis. Moterys dažniausiai fotoepiliaciją renkasi tada, kuomet tenka šalinti plaukelius kojų, pažastų ar bikini zonos srityse, taip pat ir tada, kuomet tenka šalinti plaukelius nuo veido (pavyzdžiui, nuo smakro arba viršutinės lūpos). Vyrai taip pat vis drąsiau renkasi šį depiliacijos būdą – dažniausiai šalinami plaukai nuo nugaros arba pečių. Kadangi fotoepiliacija garantuoja ilgalaikį rezultatą, dar tikrai ilgai nereikės galvoti apie šios procedūros atlikimą, o jau po kelių kartų galima užtikrinti tikrai puikų rezultatą.

Fotoepiliacija gana dažai yra įvardijama kaip dar geresne depiliacijos priemone nei plaukelių šalinimas lazeriu. Fotoepiliacija yra atliekama kur kas greičiau, nes vienu metu yra apimamas net kelis kartus didesnis odos plotas. Taigi, jei norima, kad depiliacija būtų kuo efektyvesnė, ir truktų kuo trumpesnį laiką, fotoepiliacija gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, ir palanku yra tai, kad ši procedūra gali būti atliekama ne tik kosmetologo kabinete, bet taip pat ir namuose.