Euro padėklai

euro padeklaiDomina euro padėklai? Turite kažkokių ypatingų poreikių? Šiuo metu šiomis paletėmis prekiauja ne viena įmonė Lietuvoje, tačiau čia svarbu paminėti, kad tik retoje iš jų yra siūlomos ir smulkesnių pardavimų sąlygos. Taip, dažniausiai tokios įmonės siūlo pirkti tik didesniais kiekiais, nes mažesniais jiems prekiauti neapsimoka. Yra tokių bendrovių, kurios siūlo ir daug mažesnius kiekius, tad šiuo atveju, siūlytume nelaukti, o jau iškart ieškoti tokių įmonių pagal specifinius kriterijus. Perkant euro padėklus, turite žinoti ir ko jums reikia, tad galime apžvelgti koks gi galėtų būti jūsų pasirinkimas.

Jeigu jums tų padėklų nereikia daug, siūlytume paskambinti į tam tikras bendroves ir pasiteirauti ar jos neparduoda jų po kelis vienetus. Dažniausias atsakymas bus – ne. Taip yra todėl, kad tokiems pardavėjams neverta gaišti laiko ir pinigų, nes tokių kiekių pristatymas bus nuostolingas. Čia ir atkreipkite dėmesį – jeigu jums reikia vos vienos kitos paletės, pasakykite, kad ją atvažiuosite atsiimti į vietą. Tada nemaža tikimybė, kad gausite tai ko reikia.

Euro padėklai įprastai yra parduodami po kelias dešimtis ar šimtus. Čia kalbame apie stambiausius pardavėjus. Pirkti iš tiesioginių gamintojų jums nebus verta, nes teks pirkti dar didesnius kiekius. Euro padėklus gaminančios bendrovės gali pasiūlyti įvairių dydžių paletes, kurios būtų ir iš nurodyto storio lentų. Tai reiškia, kad jeigu jums reikia kažkokių storų palečių, kurios atlaikytų sunkų krovinį, tada turėtumėte kreiptis į gamintoją ar pardavėją dėl nestandartinio pasiūlymo. Tokių palečių gauti tikrai galite, bet svarbiausia tai, kad būtent pats pardavėjas jums pasakys kas jums tiktų labiausiai. Jie žinot tam tikrų palečių galimybes, todėl nedelsiant pasiūlys tai ką turi.

Euro padėklus reikėtų pirkti iš lietuviškų įmonių, nes užsisakinėti iš užsienio bus be galo brangu. Iš užsienio euro paletės retai kada yra importuojamos – lentpjūvės bei kiti gamintojais jas pigiau gamina čia nei atsiveža iš kitų šalių. Būtent lietuviškas bendroves turėtumėte rinktis ir jūs – nesuklyskite pasirinkdami internete kažkokią užsienio įmonę, nes jums paprasčiausiai neapsimokės.