Domina buhalterinė apskaita Kaune? Patariame, kaip neapsigauti

buhalterine apskaitaBuhalterio darbas yra itin sudėtingas ir tikrai suprantamas ne kiekvienam Nors verslininkų tarpe vis dar vyrauja požiūris, jog įmonės buhalteriu gali būti kaimynas ar draugas, savo verslu besirūpinantis ir norintys padidinti pelną verslininkai, vis dažniau kreipiasi į buhalterines paslaugas teikiančias įmones, kad šios profesionaliai pasirūpintų įmonės finansais. Tokios operacijos kaip buhalterine apskaita Kaune reikalauja daug laiko ir žinių, tad protingiausia jas atiduoti į profesionalų rankas. Tačiau kaip žinoti, jog darbą atliks tikri profesionalai?

  • Ieškokite patikimų buhalterių. Tiesa tokia, jog esant didelei buhalterinių paslaugų paklausai, įmonių, kurios teikia tokias paslaugas, tačiau ne visai kokybiškai, taip pat pasitaiko. Todėl ieškant, kas prižiūrės Jūsų įmonės buhalteriją, reikėtų itin atsakingai rinktis paslaugos tiekėjus. Geriausiai jais iš anksto pasidomėti, ieškant atsiliepimų internete. Taip pat nepamirškite patikrinti įmonės duomenų. Pasirodo, pasitaiko atvejų, kai neva buhalterines paslaugas teikiančios įmonės paprašo sumokėti nemažus avansus, o vėliau dingsta kaip į vandenį.
  • Dirbkite su profesionalais. Kaip žinoti, kad įmonės teikiama buhalterinė apskaita Kaune bus profesionaliai ir atlikta tinkamai? Prieš užsakant paslaugą reikėtų patikrinti, ar Jūsų išsirinktas paslaugos tiekėjas yra profesionalus ir geba tinkamai atlikti savo darbą,. Paprašykite, kad įmonės atstovas pateiktų buhalterių išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, galėtų pateikti kitus, jų profesionalumo lygį įrodančius atestatus. Tokiu atveju galėsite įsitikinti, jog buhalterines paslaugas Jūsų įmonei teiks profesionalus, reikalingą išsilavinimą turintis žmogus.
  • Sudarykite sutartis. Labai dažnai verslininkai, pirkdami išorines paslaugas, pamiršta svarbų dalyką – pasirašyti paslaugų teikimo ar pirkimo sutartį. Tai svarbus dokumentas ir jį reikėtų pasirašinėti perkant bet kokias paslaugas. Kuo jis naudingas jums? Šiame dokumente galite konkrečiai apsibrėžti visus darbus, kuriuos norite, kad įmonė atliktų. Taip pat galite numatyti terminus, darbų atlikimo kainas bei apsidrausti dėl atvejų, kai buhalterinė apskaita Kaune būtų atlikta netinkamai arba ne laiku. Sutartyje numatę visus aktualius punktus, galėsite būti ramesni, jog neliksite apgauti paslaugos tiekėjo.
  • Skirkite bandomąjį darbą. Dar vienas būdas įsitikinti, ar buhalterines paslaugas teikianti įmonė atitinka Jūsų lūkesčius, tai bandomosios užduoties skyrimas. Paprašykite, jog agentūros buhalteris, kuris dirbs Jūsų įmonėje, atliktų nesudėtingą kasdienę buhalterio užduotį Jūsų įmonėje. Taip patys pamatysite, ar Jums tinka jo darbo stilius ir ritmai, o taip pat įvertinsite jo darbo profesionalumą.