Automobilių nuoma Kaune

kauneAtėjus rudeniui ir naujų mokslo metų sezonui į didžiuosius miestus suplūsta didžiulis srautas studentų, atvykstančių studijuoti. Tenka daug važinėti ir kraustytis, tad automobilių nuoma gali tapti puikia išeitimi, norint patogiai ir komfortiškai pervažiuoti iš vieno taško į kitą.

Kaune galima lengvai rasti vietas, kur galima išsinuomoti įvairių markių, klasių ir ekonomiškumo automobilių. O jei miestas gatvės, jums pasirodys painios ir sudėtinga bus surasti norimą adresą, galima nuomojantis automobilį, užsisakyti ir navigacinę sistemą.

Automobilių nuoma yra labai praktiška, nes jums nereikės sukti galvos, dėl automobilio techninės priežiūros, privalomų draudimų, nes kiekvienas, nuomojamas automobilis yra techniškai tvarkingas ir draustas, ne tik privalomuoju civiliniu draudimu, bet ir KASKO, tad įvykus autoįvykiui, galėsite būti ramūs. Be to, jums pageidaujant, automobilių nuomos punktas, gali papildomai pasiūlyti ir draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe.

Jei jums reikia pervežti baldus ar stambesnius daiktus, tuomet galima išsinuomoti ir mikroautobusą ar krovininę mašiną, kur talpiai viską susidėsite ir komfortiškai, be jokio streso persikraustysite. Taip pat galima išsinuomoti ir pačius įvairiausius automobilių priedus, pavyzdžiui laikiklius dviračiams, stogo bagažines, vaikiškas kėdutes.

Taip pat patogu nuomotis automobilį, nes juo patogu naudotis vykstant į Kauno oro uostą, be to galima jį ten palikti nemokamai ir nereikės mokėti už jo parkavimą. Taip pat galima automobilį išsinuomavus viename mieste, jį palikti kitame arba jums patogioje vietoje. Iš anksto susitarus, galima suderinti konkrečią vietą, kur automobilis būtų pristatytas, kad galėtumėte patogiai juo naudotis, negaištant laiko.

Nuomotis automobilį yra ir ekonomiškai naudinga ilgesniam laikui, nes kuo ilgiau jį nuomositės, tuo jums pigiau kainos nuoma, skaičiuojama už vieną parą.