AdWords reklama: privalumai

adwords reklamaVisi puikiai žino, kad internetinis puslapis be reklamos paprasčiausiai pasimes tinkle ir daugelis klientų nepirks pas Jus vien todėl, kad tiesiog niekaip Jūsų neranda. Puiku tai, kad nusimesti nematomumo apsiaustą šiuo metu galima gana paprastai. Svarbiausia yra nuspręsti, kuri reklamos galimybė Jums atrodo tinkamiausia ir kuria planuojate pasinaudoti.

Google AdWords reklama paskutiniu metu itin dažnai linksniuojama kaip vienas geriausių pasirinkimų, kuris gali užtikrinti, kad Jūsų puslapis bus kur kas greičiau randamas, o klientai kur kas geriau susipažins su Jūsų verslo vardu bei idėjomis.

Lyginant šią reklamos galimybę su kitomis – galima išskirti šiuos pliusus, kurie ir paskatina įvertinti galimybes.

  1. Pradėkime nuo to, kad Google paieškos sistema naudojasi apie 98 procentai visų Lietuvos interneto vartotojų, tad pasirinkę šią reklamą pasieksite labai plačią auditoriją. Apskritai Google yra numeris vienas paieškos sistema pasaulyje, tad naudinga reklamuotis ne tik Lietuvos auditorijai.
  2. AdWords reklama padeda kur kas labiau platinti informaciją apie Jūsų verslą ir tuo pačiu pritraukti kuo daugiau naujų potencialių klientų, kuriuos domina Jūsų suteikiamos paslaugos arba parduodamos prekės. Plėskite savo veiklą ir didinkite pardavimus labai paprastai.
  3. Ši reklamos galimybė naudinga ne tik verslininkams, tačiau ir klientams. Paprasčiausiai Jūsų puslapį mato tik tie, kuriems tai yra aktualu. Tai padidina tikimybę, kad į puslapį bus užsukta ir prekės bus perkamos.
  4. Tai bene vienintelė reklama, kuri leidžia mokėti pinigus už paslaugas tik tokiu atveju, kai jaučiama nauda. Taigi, apmokestinamas kiekvienas paspaudimas ant Jūsų puslapio. Tačiau kai niekas nespaudžia – nereikia mokėti. Nuostabu, kai kiekvienas centas apsiperka.
  5. Didelis pliusas ir tai, kad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius gali nuspręst, kokia reklamos strategija jam atrodo priimtiniausia. Nuo tekstinės, kuri būtina pateikiama paieškos viršuje iki vaizdinės, kuri pateikiama dešinėje puslapio pusėje.
  6. Nesunkiai galite pats valdyti reklamą ir reguliuoti skiriamą biudžetą priklausomai nuo to, kokią naudą pavyko pasiekti.
  7. Nustatykite konkrečius kriterijus pagal tai, kas yra Jūsų tikslinė auditorija ir kas turi matyti reklamą.

AdWords reklama – puiki reklamos galimybė tiek pradedantiesiems, tiek tiems, kurie nori pagerinti savo verslo būklę, nors puslapis aktyvus jau gana seniai.