Balkonų hidroizoliacija – ką apie ją svarbu žinoti naujokams?

Hidroizoliacija

Hidroizoliacija yra kone kiekvienam pastatui būtina statybų proceso dalis. Ši technologija padeda apsaugoti įvairius statybų darinius nuo neigiamo drėgmės poveikio, išvengti sąveikos su vandeniu ir taip užtikrinti sienų bei grindų ilgaamžiškumą. Balkonų hidroizoliacija yra reikalinga todėl, kad būtent ši pastato vieta yra lengvai paveikiama įvairių oro sąlygų. Balkonas dažnai gali būti šlapias nuo lietaus, o orų kaitos poveikis gali lengvai paskatinti pūvimo procesą. Maža to, esant nuolatinei drėgmei balkone gali lengvai užsiveisti įvairūs vabzdžiai, kurie ilgainiui gali patekti net ir į namus.

Dar tik pradedant projektuoti visą pastato sandarą būtina įsivertinti visas sąlygas ir pasistengti sumažinti drėgmės poveikį įvairioms namo dalims. Jei savininkai dar prieš statydami namą žinos, kad balkono hidroizoliacija yra būtina ir tinkamai ją numatys, ateityje bus išvengta labai daug nemalonių problemų. Sunkiausia ir svarbiausia yra hidrolizuoti tuos balkonus, po kuriais yra kitos patalpos. Tokiais atvejais ypač svarbu tinkamai apsaugoti sienas ir grindis nuo drėgmės, nes padarius vieną klaidą gali būti pažeistas didelis plotas, kurį atstatyti bus labai sudėtinga.

Svarbu pasirinkti jūsų balkono hidroizoliacijai tinkamiausią medžiagą

Šiomis dienomis galime rasti gausybę įvairių įmonių ir specialistų, kurie siūlo už nedidelę kainą padaryti viso balkono hidroizoliaciją. Nors daugelis tokiu pasiūlymu susigundo, visgi prieš pasirašant sutartį reikėtų žinoti kelis svarbius dalykus, kurie gali jus išgelbėti nuo didelių problemų ateityje.

Kokybiška balkono hidroizoliacija paprastai išsilaiko nepriekaištingai metų metus. Tai reiškia, kad vieną kartą investavus į kokybiškus specialistus ir medžiagas jums daugiau niekada nebereikės rūpintis drėgmės pertekliumi balkone. Tačiau, tam, kad viskas pavyktų kuo geriau, svarbu, kad būtų parinktos tinkamiausios medžiagos būtent jūsų balkono hidroizoliacijai.

Paprastas žmogus gali manyti, kad hidroizoliacines medžiagas išsirinkti yra ganėtinai paprasta, nes yra tik du jų tipai – ritininės ir teptinės. Tačiau, yra skirtingų šių medžiagų gamintojų, tad viskas nėra taip lengva. Priklausomai nuo jūsų balkono dangos, padėties bei kitų patalpos elementų jums gali tikti visai kita medžiaga, nei jūsų draugams.

Kokybiškas medžiagas, kurios ilgus metus išliks nepažeistos, gali atskirti tik tikri šios srities profesionalai. Specialistai ne tik užtikrins darbų kokybę ir suteiks savo darbų garantiją, bet ir galės pateikti strateginius sprendimus apie tai, kokią medžiagą rinktis savo pastato balkono hidroizoliacijai.

Reikia tinkamos hidroizoliacijos medžiagos? Apsilankykite puslapyje https://www.mosas.lt/produktai/hidroizoliacija/ ir įsigykite tinkamiausias medžiagas hidroizoliacijai.