Vilniaus oro uosto remontas neturėtų trukdyti planuoti kelionių

oro uosto remontasVilniaus oro uosto remontas turėtų būti itin aktualus nuolatiniams keliautojams, nes mat nuo naujų metų bus vykdomi pakilimo tako rekonstrukcijos darbai. Tai reiškia, kad planuojantiems keliauti kitais metais itin svarbu tinkamai viską suplanuoti. Įprastai oro uostų remonto darbai trunka skirtingą laikotarpį, nes vis dėlto – vieni rekonstruojami iš pagrindų, o kitiems atliekamas „kosmetinis“ remontas. Tie, kurie įprato skristi iš Vilniaus ar į jį, turėtų planus perbraižyti įterpiant kitus Lietuvoje veikiančius oro uostus – Kauno arba Palangos. Jeigu po naujų metų planuojate keliones į kitas šalis, tai turėkite galvoje, kad bus trumpas laikotarpis, kurio metu Vilniaus oro uosto paslaugomis naudotis negalėsite. Pabrėžtina, kad darbų trukmė turėtų būti iki 35 dienų.

Kas liečia keliones lėktuvu, tai dėl minėto oro uosto remonto darbų neturėtumėte baimintis – pigius skrydžius užsisakyti galėsite vis tiek. Turite žinoti, kad skrydžiai iš Vilniaus ir į jį tiesiog bus nukreipti ir tiek. Tad, jeigu ruošiatės keliauti po pasaulį, tai jums didelių bėdų kilti neturėtų. Labiausiai reikės padirbėti ties kelionių planavimu – nemažai laiko teks sugaišti ieškant bilietų.

Jeigu jūs esate naujokas kelionių srityje ir dar nei karto patys nebandėte užsisakyti skrydžių bilietų, tai žinokite, jog čia nereikia jokių išskirtinių žinių – viską reikia daryti pagal elementarias taisykles.

Visų pirma, norintiems užsisakyti pigiausius bilietus, reikia suvokti, kad kuo mažesnė bilietų kaina, tuo tais bilietais susidomi daugiau žmonių. Logiškai mąstant, jeigu jūs gaišite laiką galvodami ar verta užsisakyti kažkokius pigius bilietus, tai tuo tarpu kiti – labiau patyrę keliautojai juos nugriebs jums iš po nosies. Su lėktuvų bilietais yra paprasta tvarka – kas pirmesnis juos užsisako, tas ir moka mažiausią kainą. Tad, jeigu jums pavyko aptikti kažkokius itin pigius kelionių bilietus, tai nelaukite nieko – juos užsisakykite nedelsiant.

Kitas svarbu žingsnis planuojant keliones – nakvynė. Tie, kurie mažai domisi technologijomis, ko gero nežino, jog dabar dažniausiai kelionių metu užsakomi ne viešbučiai, o tiesiog butai, kambariai ar kitos nakvynei skirtos patalpos iš privačių asmenų. Yra sistemos, kurios leidžia surasti įvairius privačius pasiūlymus, o svarbiausia – jie yra dar pigesni!

Tie privatūs pasiūlymai turėtų būti ieškomi per specialias internetines sistemas. Matote, tos sistemos dažniausiai nurodo visus geriausius pasiūlymus pagal nuomotojų kainas. Jūs galite nesunkiai surasti visus privačius nakvynės pasiūlymus pagal mažiausią kainą. Paprastai tariant, jeigu jau susiruošėte į kažkokią šalį, tai ne tik skrydžių bilietus turėsite ieškoti skiriant daug laiko, bet tuo pačiu nemažai laiko sugaišti teks ir ieškant tokių privačių pasiūlymų nakvynei. Internete būtinai pasidomėkite šiomis sistemomis, nes jų dėka išvengsite didelio kelionių biudžeto – kaina už visą kelionę būtų daug mažesnė nei tikėjotės, dėl apsvarstykite visus galimus variantus. Jokiu būdu nereikėtų kelionių planuoti nepasidomėjus taupymo galimybėmis.