Skolų negrąžinimo pasekmės

skolosGreitąsias paskolas nori gauti visi, bet ne visi jie noriai grąžina skolas laiku. Saugipaskola.lt akcentuoja, kad būtent atsakomybė turėtų lydėti kiekvieną vartotoją, nes dėl negrąžintų skolų atsiranda didžiulės problemos, kurias išspręsti nėra taip lengva. Jei svarstote apie skolinimąsi, tada turėtumėte pagalvoti ir apie tai kas jums nutiktų, jeigu pradėtumėte vengti skolos grąžinimo. Patikėkite, pasekmės tikrai nėra vienos iš maloniųjų – jos gali sukelti net stresą. Tuo labiau, kad juk ir spaudoje galima matyti daugybę straipsnių, kaip įsiskolinę žmones kaltina greitųjų kreditų bendroves dėl savo pačių neatsakingumo ir nesugebėjimo tinkamai planuoti biudžeto.

Jeigu jūs pavėluosite sumokėti kredito įmoką, jau pirmą vėlavimo dieną galite sulaukti nemalonumų, nes kreditorius bandys su jumis susisiekti ir išsiaiškinti visą situaciją. Blogiausia tai, kad tokiais atvejais klientai vengia bendravimo, todėl paprasčiausiai kreditų bendroves ignoruoja. Tai didžiausia klaida, kuri ir nulemia kreditoriaus sprendimą kreiptis į skolų išieškojimo bendroves. Geriausia ką galite padaryti – dar prieš kredito įmokos mokėjimo dieną turite susisiekti su kredito bendrovės atstovais ir juos informuoti, kad negalite sumokėti įmokos laiku. Tada bendrovė imsis įvairių priemonių ir bandys spręsti šią problemą, tad ko gero jums pasiūlys pratęsti kredito terminą. Tai yra vis šis tas geriau negu iškart bendrauti su skolų išieškotojais.

Kaip minėjome pradžioje, kredito negrąžinimo pasekmės būna liūdnos, nes klientas ilgam laikui yra įrašomas į skolininkų sąrašus. Manote tai jums nepakenks? Pabandykite atsidurt tokiame sąraše ir paskui pažiūrėkite ar galėsite kitą kartą imti kreditą ar įsigyti kažkokias paslaugas ar prekes išsimokėtinai. Net ir paprasti paslaugų teikėjai, kurie teikia išsimokėjimo galimybę, tikrina būsimų klientų informaciją, tad didelė tikimybė, kad jie nenorės su jumis turėti jokių reikalų.

Blogiausias scenarijus – teismas. Jeigu vis dėlto skolų išieškotojai nesugebės surasti skolos, tada jiems liks kreiptis į teismą. Teismo atveju, jūs jau nieko nebepadarysite – gali prarasti namus bei kitą turtą, nes bus išduodamas vykdomasis raštas, priverstiniam skolos išieškojimui. Turtas tiesiog bus areštuotas. Pagalvokite apie tokias pasekmes.

Šaltinis: Vivacredit.lt