Rūbai internetu: kodėl rinktis lietuviškas el. parduotuves?

rubai internetuĮprasta, kad rūbai vyrams nesukelia tiek daug emocijų kaip moterims – jie nesiskundžia, jog neturi kuo apsirengti, tačiau pastebima, kad perkant drabužius, galima matyti labai ribotą pasirinkimą. Kalbame apie fizines parduotuves, kur visa apranga yra panašaus pobūdžio ir niekuo neišsiskirianti nuo kitų parduotuvių. Fizinės prekyvietės darosi vis mažiau patrauklios, todėl turite žinoti, kad daugiausia pasiūlymų sulauksite apsipirkdami internetu. Elektroninėse parduotuvėse garderobas yra šiuolaikiškas ir pritaikytas vos ne kiekvienam apsirengimo stiliui. Kaip bebūtų, net ir lietuviškos el. prekyvietės sulaukia nemažos konkurencijos, ir ne – tai nėra minėtos paprastos parduotuvės.

Didžiausią nuostabą kelia tai, jog daug vyrų ir moterų rūbus perka internetu, tačiau jie labiausiai dairosi į užsienio el. parduotuves. Lietuviškos pateikia ne ką mažesnį, o svarbiausia – ne ką prastenės kokybės asortimentą. Didžiausia priežastis kodėl neretai dairomasi į užsienį – maža kaina. Lietuviškose parduotuvėse kainos ir taip yra daug mažesnės internete, tačiau užsienio pardavėjai siūlo dar mažesnius įkainius. Visa bėda tame, kad lietuvaičiai nelabai pagalvoja apie papildomas išlaidas, nes jų, perkant užsienyje, tikrai pasitaikys.

Rūbai internetu yra labai pigūs, tačiau užsisakinėjant užsienyje, jūs patiriate nemažas pristatymo išlaidas. Tai lemia kainų išsilyginimą ar net pokyčius. Pavyzdžiui, perkant iš užsienio el. parduotuvės, jums teks sumokėti nemažą pristatymo mokestį, kuris gali siekti net gi pirkinio sumą, jeigu perkate mažais kiekiais. Kas atsitinka? – pridedame pristatymo išlaidas ir gauname paprastą rezultatą, kai rūbai, pirkti iš užsienio, kainuoja gerokai daugiau nei perkant iš lietuviškų elektroninių parduotuvių. Aišku, jeigu jūsų pirkimo mąstai nemaži t.y. perkate dideliais kiekiais, tai pristatymo mokestis pasiskirsto ir viskas atrodo normalu, tačiau perkant kelis rūbus, to tikrai nebus – sumokėsite gana brangiai.

Lietuviškos drabužių parduotuvės elektroninėje erdvėje yra geresnis pasirinkimas, nes pristatymo mokestis akivaizdžiai yra mažesnis. Jis nėra taip smarkiai jaučiamas net ir apsiperkant mažais kiekiais. Kas įdomiausia – perkant iš lietuviškų parduotuvių, jums netenka laukti kelias savaites, nes čia drabužiai pirkėjus gali pasiekti jau sekančią darbo dieną po užsakymo atlikimo. Tiesiog gerai paskaičiuokite prieš apsipirkdami internetu.