Patarimai, padėsiantys lengviau ir greičiau išspręsti daugelį buitinių užduočių

Neretai savo namų tvarkymui skiriame labai daug laiko, tačiau galutinis rezultatas mūsų netenkina. Net jei bandome sutvarkyti kiekvieną kampelį, galiausiai išeikvoję visą energiją ir praradę visas jėgas imame piktintis, kad mums niekaip nepavyksta namus iškuopti nepriekaištingai.

Pasigaminkite universalų valiklį

Jums tikrai nėra būtina investuoti į brangius ir savo sudėtyje daug cheminių medžiagų turinčius valiklius. Norint pasigaminti universalų ir natūralų valiklį – sumaišykite keturis šaukštus sodos su vienu ketvirčiu šilto vandens. Tuomet tereikės šiuo mišiniu suvilgyti kempinę ir visi paviršiai akimirksniu ims blizgėti.

Nuo sienų nuvalykite jūsų atžalų piešinius

Kai jūsų mažieji tampa tikrais tapytojais, neretai jų meno dirbiniais paverčiamos namų sienos, todėl norėdami atnaujinti savo būsto sienas, nuvalykite jas su minkšta kempine, pamirkyta sodoje.

Užkirskite kelią rimtoms santechninėms problemoms

Jei pastebite, kad jūsų namuose esantys vandentiekio vamzdžiai ima vis labiau užsikimšti, į juos įpilkite pusę puodelio sodos, kartu su tokiu pačiu kiekiu vyno acto. Kriauklės angą uždenkite su šlapia medžiaga. Palaukite penkias minutes, o tuomet visą tai nuplaukite su karštu vandeniu.

Pašalinkite pjaustymo lentelės dėmes

Bėgant laikui pjaustymo lentelės paviršius tampa dėmėtas, todėl norėdami atsikratyti dėmių, perpjovę citriną, patrinkite ja lentelės paviršių. Tokiu būdu pašalinsite tiek maisto dėmes, tiek ir nemalonų kvapą. O jei norite dar geresnio efekto, pradžioje lentelę įtrinkite druska arba soda.

Varinių indų valymas

Jei norite, kad jūsų variniai indai vėl blizgėtų it nauji, į pagalbą pasitelkite pomidorų padažą.

Porcelianą valykite su degtine

Labai paprasta atnaujinti seniai naudojamus porcelianinius indus. Suvilgykite švarią šluostę su degtine ir imkitės darbo.

Naudokite melamino kempinėles

Tai yra šių laikų stebuklas. Melamino kempinėles jau kurį laiką pasitelkia daugybė žmonių visame pasaulyje. Melamino kempinėlių naudojimas namų tvarkymąsi paverčia kur kas lengvesniu.

Atnaujinkite savo mikrobangų krosnelę

Ilgainiui dažnai naudojama mikrobangų krosnelė tampa labai nešvari, o nešvarumus nuvalyti būna ypač sudėtinga. Tačiau egzistuoja viena paslaptis. Į mikrobangų krosnelę įdėkite puodelį su vandeniu ir skiltelėmis supjaustyta citrina. Visą tai kaitinkite tol, kol mikrobangų krosnelės stiklas aprasos. Tuomet luktelkite 15 min. Galiausiai visus nešvarumus galėsite nuvalyti labai lengvai ir greitai.

Priverskite vandens kraną švytėti

Vandens kranai labai greitai praranda savo blizgesį, todėl panaudokite dantų pastą ir kempinę. To visiškai pakaks, kad jie ir vėl švytėtų.