Paskolų refinansavimas: kokios sąlygos siūlomos dabar?

Vartotojus, kuriuos domina paskolų refinansavimas, būtina informuoti dėl visų esamų pokyčių paskolų rinkoje. Creditus.lt akcentuoja, kad paskutinės įstatymų pataisos šiek tiek pakeitė situaciją ne tik dėl palūkanų, bet ir dėl vartotojų teisių. Nuo šiol vartotojams taikomos mažesnės palūkanos imant ne tik įprastus vartojimo kreditus, bet ir naudojantis paskolų refinansavimo paslauga.

refinansavimas

Paskolų refinansavimas turėtų būti aktualus turintiems nemažų skolų.

Jeigu jums domina paskolų refinansavimas, tai jums būtina pasidomėti ne tik kaip viskas vyksta, bet ir kokios sąlygos keliamos bendrovėse. Jeigu jūsų mėnesio įmokos šiuo metu yra gana didelės, tai refinansavimo galimybė jums suteikia privilegiją tas įmokas sumažinti. Žinoma, sumažinti įsipareigojimus jums nepavyks, jeigu pasirinksite tokią bendrovę, kurioje nustatoma metinė palūkanų norma yra didesnė nei bendrovėse, kurioms esate skolingi. Jums būtina kruopščiai paskaičiuoti turimus įsipareigojimus bei palūkanas ir tada žinosite kokių naujų sąlygų jums reikėtų kreipiantis į refinansavimo bendroves.

Dabar paskolų refinansavimas atliekamas tik tiems, kurių turima įsipareigojimų suma nėra labai didelė. Matote, jūsų turimi įsipareigojimai turi būti neperžengiantys mokumo nuostatuose nurodomų reikalavimų. Ten esantis reikalavimas pabrėžia, kad asmuo, kuris jau kredito įstaigoms skiria 40 procentų savo mėnesio pajamų, jau nebegali gaut naujo kredito. Tad, prieš refinansavimo paskolos ėmimą jums būtina paskaičiuoti ar tokios ribos dar neperžengėte.

Tiems, kuriems reikalingas paskolų refinansavimas, būtina būti mokiems.

Kiekvieną kartą skolinantis, kredito bendrovės privalės patikrinti jūsų kreditingumą. Kreditingumas tikrinamas be jokių išimčių. Jo metu nustatoma tikimybė ar asmuo vėluos grąžinti skolą ar ne. Įvertinamas kredito reitingas, kuris parodo tikimybę vėluoti vykdyti įsipareigojimus 90 dienų ar ilgiau. Tai reiškia, kad kuo blogesnis jūsų kreditingumas, tuo mažesnė tikimybė, kad jums kažkas paskolins pinigų. Tas pats liečia kai reikalingas ir paskolų refinansavimas.

Kreditingumas visuomet tikrinamas atsižvelgiant į viešą informaciją duomenų bazėse. Jose yra pakankamai daug informacijos, kuri padeda kredito teikėjams nuodugniai išanalizuoti kliento padėtį. Visuomet kredito bendrovės paskaičiuoja kliento pajamų bei išlaidų santykį. Jos visada žiūri ir į kredito istoriją, nes švari finansinė reputacija yra būtinybė norint gaut paprastą vartojimo kreditą ar refinansavimo paskolą.