Nešiojamą internetą dabar patariama rinktis visiems!

nesiojamas internetasLietuviai gali pasigirti, jog mūsų šalyje yra bene geriausiai išplėtota interneto infrastruktūra, o svarbiausia – 4G interneto padengimas apima beveik 98 procentų šalie teritorijos. Tai reiškia, kad net ir Lietuvos užkampiuose mobilaus interneto ryšys yra vienas geriausių pasaulyje. Svarstantiems apie interneto tiekėjų pasirinkimą, reikia žinoti ir tai, kad kiekvienas jų siūlo skirtingus privalumus. Kaina ir kokybė – vieninteliai kriterijai į kuriuos reikia orientuotis renkantis interneto planą. Kaip bebūtų, interneto paslaugų teikėjai šiuo metu siūlo itin palankias galimybes sudaryti interneto tiekimo sutartis tiek įmonėms, tiek ir fiziniams asmenims. Ką pravartu žinoti tiems, kurie galvoja apie interneto paslaugų užsakymą?

Būtina suprasti, kad plačiajuosčiu internetu naudojasi vis mažiau žmonių, o taip yra visai ne be reikalo. Mat, nešiojamas internetas yra patrauklus tiek savo greičiu, tiek ir mobilumu. Pavyzdžiui, tie, kurie interneto ryšio paslaugas užsakė dar prieš kelerius metus, susiduria su problema kuomet paslauga yra tiesiogiai pririšta prie tam tikro adreso. Mobilusis internetas veikia kitaip. Trumpai tariant, nešiojamas internetas gali būti perkeliamas kur tik norite. Tai liečia tiek namų internetą, tiek ir mobilųjį. Paprastai kalbant, nešiojamas internetas suteikiama galimybę išvengti nesklandumų kraustantis.

Jeigu užsakote mobilų namų internetą, tuomet jį naudoti galite bet kur. Tarkime, užsakote interneto ryšio paslaugas ir po kurio laiko jums tenka išsikraustyti. Jums nebebus reikalo kreiptis į paslaugų tiekėją, jog šis perkeltų paslaugą ant kito adreso. Tiesiog modemą vežkitės su savimi, jį pajungsite į elektros lizdą ir jis veiks kuo puikiausiai. Kalbant apie mobilųjį, tai irgi galioja – mobiliesiems įrenginiams netgi yra specialūs modemai, kurie yra įkraunami. Juos galima neštis kur tik norite.

Nešiojamas internetas yra vienas dažniausių pasirinkimų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Plečiant infrastruktūrą, dažnai keičiasi ir interneto sparta – kuo tiekėjas daugiau investuoja į įrangą, tuo greitesnį internetą gaunate. Tai žymiai patogesnis pasirinkimas nei įprastas plačiajuostis internetas.

Galvojantiems apie interneto ryšio paslaugų užsakymą, tiesiog reikėtų peržiūrėti visus esamus pasiūlymus, nes kainos gali skirtis kardinaliai.