Kuo realus pokeris skiriasi nuo virtualaus?

pokerisŠiuo metu visame pasaulyje pokerio žaidimas įgauna vis didesnį populiarumą – dabar šis azartinis žaidimas yra įsitvirtinęs net ir elektroninėje erdvėje ir vilioja tiek suaugusius, tiek ir itin jaunus asmenis. Būtina pabrėžti, kad pokeris yra itin įtraukiantis žaidimas, kuris gali sukelti net ir nepriklausomybę, tačiau nepaisant to, kai kurie žmonės uždirba net ir pragyvenimui ar net daugiau, nes ne paslaptis – pokeris užaugino ne vieną milijonierių kartą, kurie yra žymūs visame pasaulyje ir net Lietuvoje pokerio profesionalų turime ne vieną ir ne du. Nemažai diskusijų kyla dėl to, kad pokerio žaidimas gali būti lošiamas tiek specialiuose realiuose turnyruose, tiek virtualioje erdvėje, todėl vis dažniau pasigirsta kalbų, kad realūs pokerio turnyrai yra lygiai tokie pat kaip ir virtualioje erdvėje, tačiau viskas yra kiek kitaip – lošimas virtualioje erdvėje ir realiuose turnyruose tikrai skiriasi, o kuo – apie tai ir rašome šiame straipsnyje, tad nežinantiems ir besidomintiems šiuo azartiniu žaidimu siūlytume geriau pasidomėti esančia situacija.

Realūs pokerio turnyrai pasižymi tuo, kad jie trunka gana ilgai. Ko gero esate matę vaizdo transliacijas tiek per kabelinę televiziją, tiek ir internete? Matėte kiek laiko trunka žymiausi turnyrai? Pavyzdžiui, prestižiniai turnyrai, tokie kaip EPT ar WSOP trunka net kelias dienas ir jie suburia visus šio žaidimo profesionalus bei mėgėjus į vieną vietą – dažniausiai tokie pasaulinio populiarumo turnyrai yra rengiami žymiausiuose kazino. Kalbant apie virtualią erdvę, reikėtų žinoti, kad populiariausiuose pokerio kambariuose surengti turnyrai dažniausiai trunka iki vienos dienos – jie baigiasi kur kas greičiau, nes viskas tiesiog yra supaprastinama algoritmais – čia kortų padalinimai nereikalauja laukti ilgai, nes kortos sumaišomos atsitiktine tvarka ir visa tai trunka vos porą sekundžių.

Esminis skirtumas yra tas, kad virtualioje erdvėje vykstantys pokerio turnyrai yra lengviau organizuojami – žaidėjams nereikia keliauti į kitą pasaulio šalį – viskas gali būti atliekama tiesiog sėdint prie kompiuterio ar kito įrenginio, kuris palaiko tam tikrus pokerio kambarius. Tai yra vienas esminių skirtumų – virtualūs pokerio kambariai turnyrus suorganizuoja itin lengvai ir čia kalbame būtent apie žaidėjus – prizai taip pat yra paskaičiuojami automatiškai ir pervedami į laimėtojų žaidybines sąskaitas, iš kurių po to visus laimėjimus galima persivesti nurodytais metodais.